Teknik Yapı’da kendi ödeme tekniğini belirle

Teknik Yapı, Tuzlada hayata geçirdiği Evora İstanbul projesinin Platinum Kulesi’ni peşinatı siz belirleyin kampanyasıyla satışa açıyor

Teknik Yapı’da kendi ödeme tekniğini belirle

13 Aralık 2012 / emlakwebtv
Evora İstanbul’un ev, home office ve rezidans amaçlı olarak tasarlanan Platinum kulesi, 'Peşinatı Siz Belirleyin' sloganı kapsamında yılın son fırsatlarını sunuyor.

208 daireden oluşan kulede 154 adet 1+1, 40 adet 2+1, 2 adet stüdyo daire ile birlikte 10 ofis ve 2 ticari mağaza yer alıyor. 41,74 metrekare ile 133,66 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerin fiyatları ise stüdyo dairelerde 95 bin lira, 1+1 dairelerde 142 bin 500 lira, 2+1 dairelerde ise 237 bin liradan başlıyor.

Peşinatı müşteri belirliyor
Evora İstanbul Platinum'dan rezidans daire almak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Hiç peşinat ödemeden Platinum kulesinden rezidans daire almak mümkün. Platinum'dan daire alanların ilk ara ödemesi 6 ay sonra başlıyor. Ara ödemesiz alternatifi tercih edenlere ise sektördeki en düşük konut kredisi faiz oranı olan yüzde 0.81 oranından başlayan ve 12 aydan 120 aya kadar farklı vadeler sunuluyor.

Sağlıklı yaşam konsepti
Yaklaşık 7 dönüm arsa alanı üzerinde sadece 945 metrekare oturuma sahip Evora İstanbul Platinum, yeşil bir vaha içinde yükselen kule olarak dikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam konseptinin öne çıktığı Platinum kulesinin etrafında 3,3 dönüm yeşil alan yer alıyor. Sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlayacak aerobic, fitness gibi sosyal tesisleri açık havuz tamamlıyor. Temiz havanın kalıcılığı ise tamamı 268 araç kapasiteli kapalı otopark sistemi ile destekleniyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.evoraistanbul.com

Firma Bilgisi: Teknik Yapı