Teknik Yapı’dan yaz kampanyası

Teknik Yapı, 4 farklı projesinde toplam 28 orman ve deniz manzaralı, teraslı daire için özel indirim fırsatı sunuyor

21 Haziran 2012

Teknik Yapı, farklı projelerinde çok özel konuma, orman ve deniz manzarasına sahip teraslı 28 daire için özel bir kampanya düzenliyor. ‘Bir daireden daha fazlasını isteyenler’ için bu çok seçkin dairelere özel kampanya başlattıklarını söyleyen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Yaz mevsiminde güneşin ve akşam serinliğinin keyfini çıkarmak isteyenlere ‘Teraslı Daire’ fırsatını yüzde 12 indirimle sunuyoruz. Arsa sıkıntısı nedeniyle Fransız balkon tarzının yaygınlaştığı günümüzde teraslı daireler kıymete bindi. Bu nedenle, sınırlı sayıdaki terasa sahip dairelere sahip olmak imtiyaz gibi görünüyor. Teknik Yapı olarak biz de, bu imtiyazlı daireleri uygun fiyatla satışa çıkardık” dedi.

244.000 TL’den başlıyor
Teknik Yapı’nın, Uprise Elite, Uptwins, Upcity Flats ve Deluxia Palace projelerinde yer alan 28 teraslı daireyi 244.400 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduklarını belirten Umut Durbakayım “Kampanyamızın adı ‘Yaza Merhaba’ kampanyası. Satışa çıkan tüm teraslı dairelerde, 24,36 ile 112,14 metrekare arasında değişen özel teraslar yer alıyor. Oturuma hazır olarak satışa sunuyoruz. Peşin veya banka kredili ödeme seçeneklerimiz var” diyerek şöyle konuştu: “Kampanya kapsamında Uprise Elite projesinde yer alan 14 adet teraslı dairenin 11 adedi 4+1 ve 5+1, 3 adedi ise 2+1 tipinden oluşuyor. Brüt metrekare aralıkları 167,45 ile 358,24 arasında değişen Teraslı Dairelerin fiyatları da 666.424 liradan başlıyor. Tamamen deniz ve orman manzarasına sahip Teraslı Dairelerin arasında, mobilyalı ve baştan aşağı dekore edilmiş çok özel iki daire de bulunuyor.” 

Aydos Ormanı’na terastan bakış
Uğur Mumcu’da yükselen Upcity Flats projesinde ise 10 adet Teraslı Daire, kampanya kapsamında satışa sunuldu. Büyüklüğü 92,14 metrekare olan Upcity Flats Teraslı Dairelerin fiyatları ise 244.400 ile 282.000 lira arasında değişiyor. Aydos Ormanlarının yeşil dokusuyla iç içe olan dairelerde 40 metrekare teras yer alıyor. Proje kapsamında gerçekleştirilen ve bölgedeki en büyük açık çarşı, ihtiyaç duyulan gereksinimleri uzağa gitmeden ayağınıza getiriyor.
Kampanya dahilinde ayrıca Uptwins projesinde yer alan 2 adet 2+1 Teraslı daire ile Deluxia Palace projesinde yer alan 1 adet 4+1 teraslı daire bulunuyor. Tavandan tabana geniş pencerelerinden deniz manzarasına sahip dairelerin 24,36 metrekare özel terasları, şehir manzarasını ayaklarınıza getiriyor.

Firma Bilgisi: Teknik Yapı