Teknik Yapı Evora Denizli fiyatları!

Teknik Yapı’nın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu yeni projesi Evora Denizli fiyatları metrekare bazında 2 bin 700 TL’den başlıyor

Teknik Yapı Evora Denizli fiyatları!

Köklü inşaat firmalarından biri olan Teknik Yapı, İstanbul’da hayata geçirdiği projelerden sonra şimdi Denizli’de. Geçtiğimiz günlerde satışlarına başlanan Evora Denizli projesi, Denizli’nin yeni simgesi olmaya aday bir yaşam alanı.

Toplam 115 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Evora Denizli’de 1.600 adet daireye yer veriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunan projede dairelerin tamamında geniş balkon alanları mevcut.

Teknik Yapı Evora Denizli fiyatları metrekare bazında ortalama 2 bin 700 TL’den başlıyor. Tamamı peşin alımlarda tutar üzerinden yüzde 12’lik bir indirim yapılıyor. Aynı zamanda banka kredisi kullanarak ödeme de yapılabiliyor.

2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedeflenen Teknik Yapı Evora Denizli’de dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Projede geniş yeşil alanlar ve sosyal tesisler ön plana çıkıyor.

Tabiat parkı ile çevrili Evora Denizli projesinin ayrıcalıkları içerisinde; yürüyüş parkurları, süs havuzları, biyolojik gölet, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor kulübü, alışveriş mağazaları, açık ve kapalı otopark alanları bulunuyor.

Evora Denizli projesinin tasarımında ve inşaatında LEED kriterlerine uyum sağlayarak, ortak alanları aydınlatmada güneş enerjisinden faydalanan, yağmur suyunu biriktiren ve geri dönüştüren sistemlerle donatılan binalar ile enerji kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması projede öne çıkan bir başka ayrıntı.

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Denizli