Teknik Yapı Fikirtepe projeleri ne zaman teslim edilecek?

Teknik Yapı Fikirtepe projeleri Mart ayında temelleri atıldı. Buna göre; Teknik Yapı Fikirtepe'de 4 farklı projeyi hayata geçirdi

Teknik Yapı Fikirtepe projeleri ne zaman teslim edilecek?

6 Mart 2014 / Emlakwebtv
Fikirtepe; Kadıköy’de yer alan bir mahalledir. Batıda Kurbağalıdere ve Boğaziçi Köprüsü çevre yolu (Otoyol 1) ile Hasan Paşa Mahallesi'ne; doğuda Merdivenköy'e; güneyde Kayışdağı Caddesi ile Zühtü Paşa ve Feneryolu mahallelerine; kuzeyde D 100 Otoyolu ile Ünalan Mahallesi'ne komşudur.
Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Fikirtepe’de birçok firma proje üretmeye başlamıştır. Bunlardan biride Teknik Yapı’dır. Teknik Yapı Fikirtepe’de ilk proje üreten firma olmuştur. Teknik Yapı Fikirtepe projeleri kapsamında toplamda 4 farklı proje vardır. Teknik Yapı Fikirtepe projelerinden biri olan Concord İstanbul projesinin de geçtiğimiz günlerde lansmanı düzenlenmiştir.

Teknik Yapı Fikirtepe projesi Concord İstanbul; 650 daireden meydana geliyor. Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Teknik Yapı’nın 4 projesinden biri olan Concord İstanbul projesinin özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam ve otopark gibi imkanlar bulunuyor.

Concord İstanbul projesi fiyatları henüz açıklanmazken, Concord İstanbul Evleri 6 blok şeklinde tasarlanıyor ve 2 adadan meydana geliyor. Concord İstanbul satılık dairelerin altında ticari alanlar bulunuyor. Concord İstanbul projesinde ayrıca yüzde 35 yeşil alan için ayrılmışken, Concord İstanbul projesinin 30 ayda tamamlanması planlanıyor. Teknik yapı Concord İstanbul projesi KDV oranını da yüzde 1'de tutuyor.

Firma Bilgisi: Teknik Yapı