Teknik Yapı Metropark fiyatlar bayram fırsatı ile 173 bin 500 TL’den başlıyor

Teknik Yapı Metropark fiyatlar, bayram kampanyasıyla 36 ay vadeye sıfır konut finansman oranı sunuyor

Teknik Yapı Metropark fiyatlar bayram fırsatı ile 173 bin 500 TL’den başlıyor

emlakwebtv
Teknik Yapı’nın Halkalı’da inşaatına başladığı Metropark projesinde bayram fırsatı. Teknik Yapı Metropark’ta bayram kampanyası ile 36 ay vadedeki faizler sıfırlandı.

Kampanya dahilinde Teknik Yapı Metropark projesi daire sahibi olmak isteyenler için değişen peşinat tutarına göre 24 ve 12 ay vadede de sıfır konut finansman olanağı sunan seçenekler sunuluyor.

Teknik Yapı Metropark ödeme planı
Kampanya dahilinde yüzde peşinat ödeyenler anlaşmalı bankalardan kullanacağı 36 vadeli kredilerde sıfır konut finansman oranından faydalanacak. Daire fiyatının yüzde 35’ni peşinat olarak ödeyenler için sıfır konut finansman avantajı 24 ay olarak belirlendi. Yüzde 25 peşinatla Metropark’tan daire sahibi olmak isteyenlerin sıfır konut finansman oranının vadesi ise 12 ay.
Kampanyada ayrıca yüzde 5 peşinat ve yüzde 0.77’den başlayan konut finansman oran seçeneği de yer alıyor. Teknik Yapı Metropark fiyat 36, 24, 12 vadeli seçeneklerdeki finansman yükü de sıfırlandı.

Teknik Yapı Metropark fiyatlar:
Teknik Yapı Metropark fiyatları projede yer alan daire seçeneklerine göre şu şekilde:

1+1 daireler 173 bin 500,
2+1 daireler 270 bin 100 lira fiyatlardan başlarken
3+1 dairelerin fiyatları ise 364 bin 100 liradan sunuluyor.


Teknik Yapı Metropark Evleri özelllikleri
1.272 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark Halkalı projesinde, fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. Güneşten maksimum fayda sağlayacak olan camlardan en az bir tanesi dışa açılacak. Yaklaşık 1.450 adet kapasiteli kapalı otoparklar da ve sosyal tesis içerisinde engelli rampaları, ‘Engelsiz Yaşam’a olanak tanıyacak.

Teknik Yapı Metropark nerede?

Teknik Yapı Metropark konum olarak Şehrin yeni merkezinde, TEM ve E5'le bağlantı halinde, havaalanına sadece 5 dakikalık mesafede, metroyla iç içe, trafikten uzakta yer alıyor.


Teknik Yapı Metropark nerede?


Teknik Yapı Metropark iletişim:
Teknik Yapı Metropark Satış Ofisi Adres: 

Atatürk Mah. Şehit Er Necati Özgel Sk. No:2 İkitelli 34303 Küçükçekmece
İstanbul (Eski Bahariye Halı Fabrikası, İETT Garajı Yanı)

444 10 08
Tel: 212 495 75 25

teknikyapimetropark.com

 

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Metropark