Teknik Yapı yıl sonu kampanyasına hazır

Teknik Yapı Halkalı'da konumlanan Metropark projesinde yılın son kampanyasına start verdi. Kampanya ile birlikte hemen teslim 100 daire için peşinat yüzde 1'e, faiz oranı ise yüzde 0'a çekildi.

Teknik Yapı yıl sonu kampanyasına hazır

Teknik Yapı imzasıyla Halkalı'da inşa edilen Metropark projesinde yılın son kampanyası başladı. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkanı sağlanan Metropark kampanyası kapsamında peşinat yüzde 1'e, 36 ay ödemeli faiz oranı ise yüzde 0'a çekildi.

Metropark projesinde yaşam 2016'da başlayacak
Anlaşmalı bankalar aracılığıyla kullanılacak konut kredilerinde marka desteği sağlandığını ve verilen sözleri her zaman olduğu gibi yerine getirdiklerini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım projede yaşamın Şubat 2016 tarihinde başlayacağını belirtti. Faiz indiriminin yanı sıra peşinat tutarında da minimum seviyeye inildiği kampanyaya dahil olacak müşterilerin "şanslı" olarak niteleyen Durbakayım:

Teknik Yapı yıl sonu kampanyasına hazır

"Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunmak için de, son 100 daireyi alacak müşterilere temel fırsatların yanı sıra farklı peşinat seçenekleri ve sıfır faiz gibi beş ayrı ödeme seçeneği sunuluyor..." ifadelerini kullandı...

Metropark proje özellikleri
20 ticari ünite ve 1.412 daireden oluşan Teknik Yapı Metropark, optimum sosyal anlarıyla da dikkat çekiyor. Gereç işletim maliyeti ve gerekse mevcut alanların etkin biçimde kullanılabilmesine önem veren projede, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası ve koşu parkuru gibi imkanlara yer veriliyor. Projede ayrıca 1.450 adetlik araç kapasiteli otopark da bulunuyor

Metropark projesi nerede?
TEM Otoyolu ve Mahmutbey Gişeleri, Basın Ekspres Yolu ve Atatürk Havalimanı gibi noktalara yakın bir noktada bulunan Metropark projesinde yaşam Şubat 2016 tarihinde başlayacak. 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Metropark