Teknik Yapı'ya üç ulusal ödül

Teknik Yapı , Türkiye'nin en önemli gayrimenkul ödül etkinliği olarak gösterilen Sign of th City Awards 2017'de, üç projesi ile ödüle layık görüldü.

Teknik Yapı'ya üç ulusal ödül

Teknik Yapı Türkiye'nin en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olarak gösterilen Sign of the City Awards 2017'den üç ödülle döndü. Firma İstanbul Maltepe'de yer alan Deluxia Park Business ve Denizli'deki Evora Denizli Rezidans ile Denizli Kültür Merkezi projeleriyle ödüle layık görüldü. TeknikYapı ödüllere "En İy Rezidans", En İyi Ofis ve En İyi Sosyo-Kültürel Proje kategorileri ile layık görüldü

Teknik Yapı'ya ödül yağdı

Türkiye gayrimenkul ve emlak geliştirme sektörünün en önemli etkinliği olarak gösterilen Sign of the City Awards yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşti. Türkiye'nin en önemli proje ve firmalarının katılım gösterdiği etkinliğin bu yılki ayağında Teknik Yapı üç ödüle layık görüldü. Teknik Yapı ödüllerine, Türkiye'nin önde gelen akademisyen, mimar ve müteahhitlerinden oluşan jürinin oylarıyla seçildi. Teknik Yapı'ya ödül getiren projeler Emlak Konut GYO ile pasılat paylaşımı yöntemiyle hayata geçirilen Evora Residence, Kartal Maltepe'deki Deluxia Park ve Denizli'de yapımı devam eden Denizli Kültür Merkezi oldu. Denizli Kültür Merkezi "En İyi Sosyo-Kültürel Proje" olarak değerlendirilirken, "Evora Residence" En İy Rezidans Ödülü'ne layık görüldü. Yine Kartal Maltepe lokasyonunda yükselmekte olana Deluxie Park Projesi ise "En İyi Ofis" Ödülünü almaya hak kazandı. 

Teknik Yapı'ya üç ulusal ödül

Teknik Yapı markasını perçinleyen ödüller

Alınan ödüllerle ilgili bir değerlendirme yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, inşaat ve gayrimenkul sektörünün duayen isimlerinden oluşan bağımsız jüri üyelerinin özenli çalışması ve oy birliği ile verilen ödüllerin önemine dikkat çekti. Umut Durbakayım, bu ödüllerin Teknik Yapı markasının kalitesini bir kez daha perçinlediğini belirterek: "Kaliteden ödün vermeyen girişimi destekleyen bu manevi ödül nedeniyle gurur duyuyorum..." dedi. Sign of the City Awards bünyesinde yarışan tüm projelerin birbirinden ayrı nitelikler taşıdığını ve sektörün içinden olan ve sektörü yakından tanıyan jüri üyelerinin seçim yaparken zorlandığını tahmin etkiklerini dile getiren Durbakayım: "Jüri üyeleri, en iyiyi- seçtikleri projenin diğerlerinden sadece bir adım önde olduğunu da tahmin edebiliyorum. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daha da artıran bu organizasyonun daha da genişlemesinin herkese fayda sağlayacağını düşünüyorum..." ifadelerini kullandı. 

Deluxia Park projesi

İstanbul Kartal'da hayata geçirilecek olan Deluxia Park Residence, İstanbul'un kara, hava, raylı sistem ve deniz ulaşım olanaklarının merkezinde konumlanıyor. Adalar manzarasına sahip daireleriyle yüksek prim vaat eden proje, 35 katlı 1 rezidans ve 6'şar katlı 2 ofis binasından oluşuyor. Rezidans kulesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklılaşan daire tipleri içeren 364 adet homeofis nitelikli lüks rezidanslar yer alıyor. Projenin rezidans etabı 7 bin 157, 34 ticari üniteyi barındıra ofis blokları ise 1.900 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Açık ve kapalı otoparkın yanı sıra açık havuz ve Türk hamamı gibi olanaklar barındıracak projede ayrıca sauna, buhar odası ve fitness salonu gibi sosyal birimler de içerecek. 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: deluxia park residences