Tekstilci aileden Bodrum’a lüks proje

Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve kardeşi İsmet Gülle, gayrimenkul sektöründeki ilk projesini Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da gerçekleştirdi.

Tekstilci aileden Bodrum’a lüks proje

11 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve kardeşi İsmet Gülle, gayrimenkul sektöründeki ilk projesini Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da gerçekleştirdi. Bodrum Ortakent’te Kargı Koyu’nda yer alan Gülle Bodrum Evleri, anahtar ve tapu teslimine hazır durumda. Bodrum’un en güzel sahil şeritlerinden olan Camel Beach’e 100 metre yürüme mesafesi olan Bodrum Gülle Evleri, 8,5 dönüm arazi üzerine kurulu toplam 20 dubleks villa ve 10 flat daireden oluşuyor. Kargı Koyu manzaralı projede, flat daireler 150 metrekarede toplam 3+1, dubleks villalar ise 180 metrekarede 5+1’den oluşuyor. Lüks dubleks villalar ve flat dairelerin fiyatı 440 bin dolardan başlıyor. 

Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle, Bodrum’un gerek doğal güzelliği gerekse yat turizminin gelişmesiyle yerli yabancı çok sayıda turistin yıllardır en gözde tatil merkezi olduğunu vurguladı. Gülle, “Bodrum’un turizmde geleceğine olan inancımız tam. İlk projemizi Bodrum’da seçmemizin nedeni de bu. Gülle Bodrum Evleri’yle sadece sezonluk değil yılın 365 günü Bodrum’un keyfini çıkarmak isteyen müşterilerimize eşsiz konfor ve ayrıcalık sunuyoruz” dedi.