Tekstilden kazandığını inşaata yatırdı

Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan Akkuş Grup’un ilk projesi 'Alya Residence' Beylikdüzü’nde yükseliyor

Tekstilden kazandığını inşaata yatırdı

27 Haziran 2014/Emlakwebtv
1993 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve son yıllarda attığı adımlarla büyük bir atılım gerçekleştiren Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Akkuş:" Kısa sürede attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü. İstanbul’da kurduğumuz modern tesislerimiz ve sonrasında Mardin’de açtığımız fabrika, şirketimizi ISO’nun Türkiye’deki en büyük 500 şirketi arasına soktu." dedi. Tekstil sektöründe yakaladıkları başarının ardından akaryakıt ve inşaat alanlarında da faaliyet göstermeye başladıklarını söyleyen Akkuş, inşaat sektöründe hayatı kolaylaştıran konforlu ve güvenli yapılar kurmayı ilke olarak benimsediklerini vurguladı. 

Akıllı ev sistemi Alya Residence
Beylikdüzü Beykent Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde 20 milyon yatırım bedeli ile yapımına başlanan Alya Residence Beylikdüzü, 48 daire ve 8 dükkandan oluşuyor. Toplam 8.000 m2 alanda inşa edilen Alya Residence’da, 1+1 ve 2+1 olmak üzere 2 farklı daire seçeneği bulunuyor. 178 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede daire büyüklükleri 73 m2 ile 132 m2 aralığında değişiklik gösteriyor. Alya Residence, sosyal yaşamınızı zenginleştirecek fitness salonu, masa tenisi, bilardo ve teras bahçe gibi tesisleriyle boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirme fırsatı da sunuyor.

Akıllı ev sistemi ile inşa edilen Alya Residence, evden çıktığınızda tek bir tuşa dokunarak ısıtma sistemini ve su vanasını kapatabileceğiniz, asansörü bulunduğunuz kata çağırabileceğiniz, hırsız,yangın ve su basması alarmını kurabileceğiniz imkanlar sunuyor. Eve geldiğinizde ise sistem şifrenizi girerek tek tuşla ısıtma sistemi çalışabilecek, su vanası açılabilecek. Ayrıca yatacağınız sırada tek tuşa dokunarak alarmı kurup ısıtma sistemini kapatabilecek, uyanmak istediğiniz saatte ısıtma sistemini açabileceksiniz.