TEKZEN 109. mağazasını Armada AVM'de açtı

Türkiye'nin en yaygın mağaza ağına sahip yapı market zinciri TEKZEN, Ankara'daki 7. mağazasını Armada AVM'de açtı.

TEKZEN 109. mağazasını Armada AVM'de açtı

Türkiye'nin en yaygın yapı market zinciri ağı TEKZEN, Ankara'daki 7., ülkedeki 109. mağazasını Ankara Armada AVM'de açtı. TEKZEN'in Ankara Armada AVM'deki 1.883 metrekare büyüklüğündeki mağazasının açılış törenine, iş dünyasının önemli isimleri katılım gösterdi.

TEKZEN açılışına büyük ilgi
TEKZEN'in yeni mağaza açılışına katılan isimler arasında Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Tekzen Bölge Müdürü Eftal Özdemir ve Armada AVM Müdürü Çiğdem Gönen de yer aldı.

TEKZEN Armada Mağazası açıldı
Toplamda 1.883 metrekare büyüklüğündeki TEKZEN mağazası açılışında konuşan Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, yüzde yüz yerli sermaye ile faaliyet gösteren Tekzen'in istikrarlı bir büyüme çizgisi sergilediğinin altını çizdi. TEKZEN'in Türkiye'nin gurur duyduğu firmalardan biri haline geldiğine de dikkat çeken Bezci, Türkiye'nin büyümesinde özel sektörün payının giderek yükseldiğini de söyledi.

Tekzen'in yeni mağazasında mobilya, aydınlatma, banyo dolabı, küçük ev aletleri, inşaat tesisat malzemeleri ve bahçe dünyası ürünleri yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Tekzen