TEM’de Bir Şehir: Avrupa Konutları

Avrupa Konutları'nın Tem 2 projesi de beklenen ilgiyi fazlasıyla karşıladı

TEM’de Bir Şehir: Avrupa Konutları

Tem otoyolu üzerinde, şehrin merkezinde yükselen ve tüm ayrıcalıkların sunulduğu Avrupa Konutları'nın Tem 2 projesi de beklenen ilgiyi fazlasıyla karşıladı. Atatürk Hava Limanına sadece 10 dakikalık mesafede olan proje 3 blogtan oluşmakta ve toplam 414 daireye ev sahipliği yapmaktadır.

Site içerisinde kullanıcılara birbirinden özel ayrıcalıklar sunulmuştur. Bunlar arasında en göze çarpanlar arasında; her daire için ayrılmış otopark alanları, üstün güvenlikli site yönetimi, spor alanları, çocuk parkları, koşu ve yürüyüş alanları, sauna, yüzme havuzu gibi günün stresini keyifle atabileceğiniz sosyal alanlar oluşturmakta. Tüm bunların dışında site içerisinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz; restoran ve birbirinden özel markaların ter aldığı bir alışveriş alanına da sahip olacaksınız. Dışarıdan ziyaretçilerinde katılabileceği bu alışveriş alanının en önemli yanı ise; sizler site içerisinden alışverişe direkt olarak gidebilecekken, dışarıdaki misafirleriniz asla site içerisine giremeyeceklerdir. Bu noktada güvenlik anlayışının ne kadar hassas ve üst düzeyde tutulduğunu görebilirsiniz.

Daireler; 4+1, 3+1, 2+1 ve 1+1 seçenekleri ile iyi tasarlanmış oda tasarımlarıyla sizleri beklemektedir. Bütçenize uygun ödeme koşulları ile kolaylık sağlanan alımlarda, Avrupa Konutları Tem 2 projesinde yaşamaya başlayan ayrıcalıklı ve elit komşularınız ile en kısa sürede tanışmanız ve şehrin merkezinde lüksün rahatlığına kavuşmanız dileklerimizle. Avrupa Konutları yaşam alanı olarak ve sunduğu imkanlarla birlikte şehrin rakipsiz en iyi projesi olmaya devam ediyor.

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları