Tem otoyolu üzerinde hemen teslim ofisler

Buket İnşaat tarafından inşa edilen Burak Plaza, İş dünyasının merkezi Mahmutbey’de, TEM Otoyolu üzerinde yer alıyor

Tem otoyolu üzerinde hemen teslim ofisler

18 Haziran 2013 / emlakwebtv
İş dünyasına yeni bir bakış getiren Burak Plaza, 13 bin 610 metrekare arsa üzerine konumlan projede, ofis karmaşasına son veriliyor. 12 kat içerisinde yer alan ve her biri titizlikle inşa edilen 48 lüks ofis konsepti ile tasarlanmış ofisler yer alıyor.

Burak Plaza, keyifli bir yaşam alanı sunuyor
Ofis tiplerinin 178 metrekareden 891 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde yer aldığı Burak Plaza’da, ofis keyfi iş yaşamının bunaltıcı havasından çıkıp keyifli bir yaşam alanına dönüşüyor.

Ayrıcalıkların sunulduğu projede, harcadığın kadar öde sistemi yer alıyor. Soğutma, havalandırma ortak giderleri herkes kendi payına düşen kısmını ödüyor. Sistem sayesinde hem hizmet konforunu hem de başkasının harcadığını ödeme koşulu ortadan kalkıyor.

“Tem yeri, Tem zamanı”
Ayrıcalıkları ile öne çıkan Burak Plaza’da, Kartlı geçiş sistemi, konusunda deneyimli uzman güvenlik personeli, 24 saat kapalı devre güvenlik kamerası, yangın ve duman alarmı ve vale parking hizmetleri, kapalı otopark, resepsiyon, concierge hizmetleri ile keyifli bir ofis yaşam alanı sunuyor.

Ekonomik oranlarla satışa sunulan projede fiyatlar ise metrekaresi 2.500 TL olarak belirlendi. Tem Otoyolu üzerinde yer alan Burak Plaza, E-5, FSM Köprüsüne ve son günlerde yapımına başlanacak olan 3. Köprüyü birbirine bağlayan Mahmutbey Yolu üzerinin yanı başında, Atatürk Havaalanına ise 5 dk. mesafede yer alıyor.

Burak plaza hakkında detaylı bilgi için: www.buketinsaat.com