TEM Point fiyat listesi ve ödeme planı!

Nata Holding ve Gül Proje ortaklığı ile yükselen TEM Point fiyatları 273 bin TL'den başlıyor

TEM Point fiyat listesi ve ödeme planı!

Nata Holding ve Gül Proje ortaklığı ile yükselen TEM Point fiyatları 273 bin TL'den başlıyor. Konut, otel ve alışveriş merkezinin yer aldığı karma bir proje olacak olan TEM Point projesi 240 milyon TL yatırım ile yükseliyor. 

75 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen TEM Point Sultangazi projesi toplam 768 det daireden oluşuyor. Projede, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. TEM Point satılık daire alanları ise 47 metrekare ila 218 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Eylül 2018'de teslim edilmesi planlanan TEM Point projesinin sosyal olanakları arasında; açık ve kapalı otopark, Tem Point avm, kameralı güvenlik, güvenlik bulunuyor. 123 bin metrekare ticari alana sahip olan proje 14 bin metrekare otel alanına sahip. 

2016 yılının Mart ayında görücüye çıkması planlanan projede ön satış dönemi başlıyor. 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren ön satışa çıkacak olan projede avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen alıcılar satış ofisini ziyaret edebiliyor. Sultangazi TEM Point projesi, İstanbul Sultangazi'de hayata geçiriliyor. 

TEM Point fiyat listesi ve ödeme planı

Tem Point projesinde 1+0 dairelerin fiyatlarının 273 bin TL'den başlaması bekleniyor. Projede en yüksek daire fiyatının ise 1 milyon 210 bin TL olması bekleniyor. TEM Point projesinden ev almak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede lansmana özel yüzde 25 peşinat ile 36 ay sıfır faiz yapılabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Gül Proje - Nata Holding
Proje Bilgisi: Tem Point