Tem Point nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Tem Point Sultangazi’de yükseliyor

Tem Point nerede?

Tem Point nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Aralık 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Tem Point 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. 768 adet dairenin yer aldığı Tem Point projesi 75 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Tem Point satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Nata Holding ile Gül Proje ortaklığında inşa edilen TemPoint 240 milyon TL yatırım bedeline sahip. Konut, otel ve alışveriş merkezinin de yer alması planlanan Tem Point, Milli Emlak'tan 55 milyon liraya satın alınan arazi üzerinde yükseliyor. Projeyi önce Multi Turkmall satın almış olup, ortaklıkta anlaşılmayınca 47 milyon Euroya Nata Holding satın alarak projeyi geliştirme kararı aldı.

5 blok şeklinde tasarlanan Tem Point 123 bin metrekare ticari alana, 14 bin metrekare otel alanına sahip. Ayrıca projede yer alan AVM için kiralanabilir alan olarak da 61 bin metrekare veriliyor.

Tem Point nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Tem Point Sultangazi’de yükseliyor. Sultangazi'de TEM'in hemen kenarında yer alan arazi üzerinde yükseliyor.

Tem Point adres bilgileri: Lütfi Aykaç Bulvarı Sultangazi/İstanbul

Tem Point iletişim bilgileri
0 212 627 99 99

 

Firma Bilgisi: Nata Holding
Proje Bilgisi: Tem Point