TEM Point teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması bekleniyor

İstanbul Sultangazi'de Nata Holding ve Gül Proje imzası ile yükselen TEM Point teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması bekleniyor

TEM Point teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması bekleniyor

İstanbul Sultangazi'de Nata Holding ve Gül Proje imzası ile yükselen TEM Point teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması bekleniyor. Açık otopark, avm, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı TEM Point projesi 5 blokta toplam 768 konut, otel ve alışveriş merkezinden oluşuyor. 

240 milyon TL yatırımla hauata geçirilen TEM Point Sultangazi'de TEM'in kenarında yükseliyor. Çizimleri tamamlanan proje 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşacak. TEM Point satılık daire büyüklükleri ise 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Detayları açıklanmayan TEM Point fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. Satışa çıkmak için gün sayan TEM Point projesinde satışların Mart 2016'da başlaması planlanıyor. TEM Point projesi, 123 bin metrekare ticari alana ve 14 bin metrekare otel alanına, alışveriş merkezinin kiralanabilir alanı ise 62 bin metrekare büyüklüğe sahip. 

Tem Point, Milli Emlak'tan 55 milyon liraya satın alınan arazi üzerinde inşa ediliyor. Projeyi önce Multi Turkmall satın almış olup, ortaklıkta anlaşılmayınca 47 milyon Euroya Nata Holding satın alarak projeyi geliştirme kararı aldı. Söz konusu arsada hasılat paylaşımı modeli ile karma proje gerçekleştirmeyi hedefleyen Nata Holding ise Ocak 2015'te Gül proje ile anlaştı. 

Firma Bilgisi: Nata Holding
Proje Bilgisi: Tem Point