Tema İstanbul aidat ücretleri ne kadar?

Tema İstanbul aidat ücretleri açıklandı. Aylık aidatların 143-183 TL aralığında olduğu Süleyman Çetinsaya tarafından kamuoyuna paylaşıldı

Tema İstanbul aidat ücretleri ne kadar?

Tema İstanbul Küçükçekmece’de Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Tema İstanbul’da 3 bin 531 adet daire yer alıyor. 1 milyon 500 bin metrekare arsa alanı üzerindeki Tema İstanbul satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı, ticari alan, oteller, residence, sosyal buluşma ve etkinlik alanlarını bünyesinde barındıran Tema İstanbul 2 milyar dolar yatırım değerine sahip. Tema İstanbul aidat ücretleri ne kadar? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

Tema İstanbul özellikleri
Açık otopark 
Açık yüzme havuzu 
AVM 
Basketbol sahası 
Çocuk oyun alanları 
Çocuk yüzme havuzu 
Fitness merkezi 
Göl manzarası 
Göl/gölet 
Güneşlenme terası 
Kapalı otopark 
Kapalı yüzme havuzu 
Merkezi uydu sistemi 
Sauna 
Sosyal tesis 
SPA 
Süs havuzu 
Tenis kortu 
Voleybol sahası

Tema İstanbul aidat ücretleri ne kadar?
Aylık aidatların 143-183 TL aralığında belirlendiğini vurgulayan Çetinsaya çok önemli firmaların projedeki yerlerini aldığının altını çizdi. 

Tema İstanbul nerede?
Tema İSTANBUL, TEM, E-5, Sahilyolu ve 3. Köprü bağlantı yolları gibi ana arterlerin kesişme noktasında. Atatürk Havalimanı ve yapımı sürdürülen 3. Havalimanı’na en kolay ulaşım noktasında.

Tema İstanbul adres bilgileri: TEM Otoyolu Güney Yanyol üzeri Atakent-Küçükçekmece

Proje Bilgisi: Tema Istanbul