Tema İstanbul fiyat

Tema İstanbul fiyat güncellemeleri gerçekleşmiş olup, fiyat listesi haberimiz detayında yer almaktadır

Tema İstanbul fiyat

1.5 milyon metrekare alan üzerinde yer alan Tema İstanbul Halkalı’da konumlandırılıyor. Artaş İnşaat, Öztaş İnşaat, Mesa ve Kantur firmaları tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul 2 Dizayn Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Tema İstanbul projesinde toplam 3 bin 500 adet konut bulunuyor. Tema İstanbul satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Halkalı Tema İstanbul satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 196 metrekare arasında değişirken, Tema İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor ve Tema İstanbul 4 blok şeklinde tasarlanıyor.

2013 yılında ön satışların başladığı Tema İstanbul projesi özellikleri arasında alışveriş merkezi, otel, ofis ve eğlence alanlarını da konut alıcılarına sunuyor. Tema İstanbul satılık daire sahiplerine spor alanları, fitness center, temapark, otopark, güvenlik ve sauna imkanları sunuyor. Bahçe ve su yollarının yer aldığı Tema İstanbul fiyat bilgileri değinmeden önce Tema İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ve yüzde 75 banka kredisi imkanı sunuluyor.

CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan Emlak Fuarı’na katılan Tema İstanbul, standında, MESA, ARTAŞ–AVRUPA KONUTLARI, ÖZTAŞ, KANTUR–AKDAŞ Ortak Girişimi üst yönetimi; Erhan Boysanoğlu, Süleyman Çetinsaya Ali Kantur ve Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan ev sahipliği yapacak. Yeşilköy’deki CNR Expo Fuar Merkezi Hall 2’de yer alan 500 metrekarelik Tema İstanbul standı, yıl olduğu gibi bu sene de fuarın en büyükleri arasında yer alacak.

Tema İstanbul fiyat
1+1 daireler 288 bin TL ile 413 bin TL arasında,
2+1 daireler 371 bin TL ile 589 bin TL arasında,
3+1 daireler 557 bin TL ile 831 bin TL arasında,
4+1 daireler 671 bin TL ile 1 milyon 39 bin TL arasında.

Tema İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Tema İstanbul Halkalı’da konumlandırılıyor.

Tema İstanbul nasıl gidilir?
Halkalı Atakent Mahallesi’nde yer alan Tema İstanbul projesi yol tarifi şöyle:
Tema İstanbul'a Basın Ekspres Yolu'ndan gidildiği takdirde Edirne çıkışına kadar ilerleniyor. Oradan Olimpiyat Parkı tabelaları takip ediliyor. Ardından İBB lojistik destek merkezine doğru ilerlenir. Tema İstanbul, İBB lojistik destek merkezinin hemen yanında yer alıyor.

Tema Park Adresi: TEM Otoyolu Güney Yan Yolu Üzeri - Atakent / Küçükçekmece İstanbul

Tema İstanbul iletişim bilgileri
Web: http://temaistanbul.com/tr
Telefon: 0212 970 00 00

Proje Bilgisi: Tema Istanbul