Tema İstanbul Örnek Daire

Küçükçekmece Atakent bölgesinde hayata geçirilen Tema İstanbul projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı

Tema İstanbul Örnek Daire

Küçükçekmece Atakent bölgesinde hayata geçirilen Tema İstanbul projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı. 1 milyon 500 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Tema İstanbul 3531 adet daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. 

Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu projenin teslime kadar yüzde 50'nin üzerinde prim yapması bekleniyor. Açık otopark, kapalı otopark, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, sosyal tesis, süs havuzu, tenis kortu, voleybol sahası gibi imkanların bulunduğu Tema İstanbul satılık daire sahibi olacaklara birçok sosyal donatı sunuyor. 

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul Evleri fiyatları ise 384 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor. Konut sahibi olmak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Proje Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından hayata geçiriliyor. 11 bin kişinin yaşayacağı Tema İstanbul örnek dairelerine foto galerimizden ulaşabilirsiniz. 

Tema İstanbul'un daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar dışında projenin daireleri ankastre ürünlerle teslim ediliyor. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve merkezi klima da bulunuyor. 

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul iletişim bilgileri
Adres : TEM Otoyolu Güney Yanyol üzeri Atakent - Küçükçekmece
Telefon numarası : 0212 970 00 00 
Web adresi : temaistanbul.com/tr
E-posta adresi : info@avrupakonutlari.com

"Tema İstanbul Örnek Daire" Başlıklı Haberin Galerisi

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul Örnek Daire

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat - Mesa Mesken Sanayii A.ş. - Öztaş-kantur-akdaş
Proje Bilgisi: Tema Istanbul