Tema İstanbul satılık daire fiyatları

Tema İstanbul satılık daire fiyatları güncellenmiş olup haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Tema İstanbul satılık daire fiyatları

Tema İstanbul daireleri Halkalı'da Artaş İnşaat, Öztaş İnşaat, Mesa ve Kantur firmaları tarafından hayata geçiriliyor. Tema İstanbul daireleri toplam 1,5 milyon metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Tema İstanbul dairelerinin teslimleri için 2015 yılı veriliyor.

3 bin 500 konutun bulunduğu Tema İstanbul daire tasarımları 2 Dizayn Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. 1+1 2+1 3+1 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Tema İstanbul satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor. 4 bloktan meydana gelen Tema İstanbul Halkalı'da bahçe ve su yolları bulunuyor.

Tema İstanbul daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Tema İstanbul daire sahipleri alışveriş merkezi, otel, ofis ve eğlence alanlarını kullanabiliyor.Tema İstanbul satılık daire sahiplerine spor alanları fitness center temapark otopark güvenlik ve sauna imkanları sunuyor.

Tema İstanbul daire fiyatları
1+1 daireler 288 bin TL ile 413 bin TL arasında, 2+1 daireler 371 bin TL ile 589 bin TL arasında, 3+1 daireler 557 bin TL ile 831 bin TL arasında, 4+1 daireler 671 bin TL ile 1 milyon 39 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Tema İstanbul daireleri nerede?
Halkalı Atakent Mahallesi'nde yer alan Tema İstanbul projesine Basın Ekspres Yolu'ndan gidildiği takdirde Edirne çıkışına kadar ilerleniyor. Oradan Olimpiyat Parkı tabelaları takip ediliyor ardından İBB lojistik destek merkezine doğru ilerlenir. Tema İstanbul İBB lojistik destek merkezinin hemen yanında yer almaktadır.

 

Proje Bilgisi: Tema Istanbul