Tema İstanbul satış ofisi dikkat çekiyor

Tema İstanbul projesi satış ofisi ve peyzajı ile dikkat çekiyor

Tema İstanbul satış ofisi dikkat çekiyor

19 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İSTANBUL, çarpıcı Satış Ofisi ve Ön Peyzajı ile de büyük beğeni topluyor. Tema İSTANBUL’un yaşama dair vaat ettiği değişim ve gelişimin ilk habercileri olan Satış Ofisi ve Ön Peyzajı, eşsiz estetik tasarımlarının yanı sıra gerek çok yönlü efektif özellikleri, gerekse ekonomik, ekolojik kazanımlarıyla da, birer ilk olarak öne çıktıkları inşaat sektöründe yeni bir dönem başlatıyorlar.

Alanlarındaki en güçlü kurumlar arasında yer alan MESA, ARTAŞ, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortaklığı ile Atakent’te hayata geçirilen Tema İSTANBUL, henüz yapım aşamasındayken bile gerçekleştirdiği ilkler ve enler ile öne çıkmaya devam ediyor. Türkiye’nin master planlı ilk özel sektör projesi olan Tema İSTANBUL, gerek 1.5 milyon m²’lik devasa arazisi, gerek eşsiz Temalı Eğlence Parkı ve gerekse yaklaşık 2 milyar dolarlık yatırım maliyeti ile yine özel sektör tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük karma projesi konumunda bulunuyor. Bünyesinde barındırdığı özgün özellikleri, gerçekleştirdiği birçok ilk ve enin yanı sıra Tema İSTANBUL, lansman öncesi ulaştığı ve sonrasında da istikrarlı bir şekilde devam ettirdiği rekor konut satış rakamları ile de literatüre geçmişti.


Türkiye’nin dünya çapındaki karma projesi Tema İSTANBUL, çok işlevli ve güçlü fonksiyonlarıyla Atakent’in kaderini değiştirecek, uyuma bölgesi olan semti, yaşam, ticaret, eğlence, sosyal ve kültürel buluşma merkezi haline dönüştürecek. Tema İSTANBUL, eşsiz özellikleri ile sadece bölgesinin ya da İstanbul’un değil, Türkiye’nin sembol, dünyanın ise sayılı projeleri arasında yer alacak. Mega karma proje Tema İSTANBUL, kişilere, kurumlara, bölgesine, kentine, ülkesine ve hatta yakın coğrafyasına; farklı, özgün ve üst seviyede ticari, sosyal, eğlence ve yaşam olanakları vaat ediyor.

Sunduğu eşsiz avantajlar ve gördüğü yoğun ilgi ile ‘kazandıran proje’ unvanlı Tema İSTANBUL’un vaat ettiği tüm bu köklü değişim ve gelişimin ilk işaretlerini yansıtan, eşsiz özellikleriyle sektörde fark yaratan Satış Ofisi ve Ön Peyzajı da büyük beğeni topluyor. Tema İSTANBUL Satış Ofisi ve Ön Peyzajı, alanlarında ilk olan farklı yapıları ve özgün birçok özellikleriyle, sektöre de yön veriyor.


Değişim ve gelişimi, Satış Ofisimiz ve Ön Peyzajımız sembolize ediyor
Mega-karma projenin, eşsiz donatılarıyla İstanbul’da yeni bir yaşam, iş ve eğlence kültürü ile farklı bir alışveriş konsepti yaratacağını belirten Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan; “Tema İSTANBUL Türkiye’de, bugüne dek inşa edilmiş gayrimenkul projelerinden çok farklı bir yere sahip. Gerek konut, gerek alışveriş, yeme-içme, sosyal etkinlik alanlarıyla ve gerekse temalı eğlence parkı ile İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü getiriyoruz, bölgenin kaderini değiştiriyoruz. 1 milyon 500 bin metrekarelik devasa bir arazi üzerine konumlandırdığımız Tema İSTANBUL, inşa edildiği bölgeden başlayarak, tüm İstanbul’da, değişimin ve modernizmin odak noktası olacak. Bunun en büyük göstergesi de, çarpıcı tasarımları ve eşsiz özellikleriyle alanlarında fark yaratan Satış Ofisimiz ve Ön Peyzaj çalışmamızdır. Tema İSTANBUL Satış Ofisi, gerek çarpıcı tasarımı, gerekse efektif kullanımıyla kendi alanında anıtsal, sembol bir yapı konumunda. Birçok açıdan eşsiz özellikleriyle, sürdürülebilirlik alanında bir ilk olan bu Ön Peyzaj çalışmamız da, bu alanda sektörde gelinen son noktayı oluşturuyor. Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nın hem kreatif, hem de sürdürülebilirlik noktasında yakaladığı başarı, şimdiden kentin farklı noktalarında örneklerini görmemize yol açıyor. Sektör profesyonelleri dahil her kesimden büyük ilgi gören Tema İSTANBUL Satış Ofisi ve Ön Peyzajı; vaat ettiğimiz bu köklü değişim ve gelişimin ilk işaretleri olarak, henüz bugünden farkımızı ortaya koyuyorlar” dedi.

Heykelsi niteliği ile sembol yapılar arasına girdi
Yazgan Tasarım Mimarlık tarafından tasarlanan, çarpıcı estetiği ve işlevselliği ile Satış Ofisi, beraberinde uygulanan Ön Peyzaj ile birlikte, Tema İSTANBUL’un vaat ettiklerinin hayata geçen ilk habercisi konumunda. Tema İSTANBUL’un Satış Ofisi, tüm özellikleriyle sektörde bir ilk ve tek olma konumuna da sahip. Tema İSTANBUL’un TEM’e bakan cephesinde, hakim bir noktada yer alan Satış Ofisi, 5 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirildi. Toplam 2.500 metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 3 katlı yapı, içinde bulunduğu eliptik kaburga ile bütünleşerek, eşsiz bir tasarıma kavuştu. Elips tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan yapının zeminle bütünleştiği noktada ise bir yansıma havuzu yer alıyor. Tema İSTANBUL Satış Ofisi, dikkat çekici eliptik kaburgalarının gece farklı renklerdeki LED aydınlatılması da, göz alıcı tasarımı tamamlıyor.


Tema İSTANBUL örnek daireleri, Satış Ofisi’nin birinci katında
Satış Ofisi, aynı zamanda 3 farklı örnek daireye de ev sahipliği yapıyor. Farklı tip ve büyüklüklerde toplam 3.614 adet konutun yer aldığı Tema İSTANBUL konut bölgesinde örnek daireler, Satış Ofisi’nin birinci katında oluşturuldu. Tema İSTANBUL örnek daireleri, konut bölgesindeki D.1, F ve A tipi konutları temsilen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı büyüklükte hazırlandı. D.1 tipi 1+1 örnek daire, 72,76 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. F tipi 2+1 örnek daire, 121,86 metrekare, A tipi 3+1 örnek daire ise 151,18 metrekare büyüklükleri ile Satış Ofisi içinde yerlerini aldılar.

Her daireye özel konsept ile farklı zevk ve tarzlara hitap edildi
Dekorasyonunda Gönye Mimarlık ile çalışılan Tema İSTANBUL örnek dairelerinde, ankastre ürünlerle birlikte yerli ve yabancı birinci sınıf ürünler kullanıldı. Başta ahşap mobilyalar olmak üzere kullanılan birçok ürün, Tema İSTANBUL için özel olarak üretildi. Tasarımlarda; efektif kullanım ile estetiğin mükemmel birleşimleri ile farklı konseptler yaratıldı. Tema İSTANBUL’un her örnek dairesinde uygulanan bu özel konseptlerle, farklı zevk ve tarzlara da hitap edildi. 1+1 örnek dairenin tasarımında “dinamizm, heyecan ve modern” konsepti etkili olurken, 2+1’de ise “provence, klasik” yaklaşımın izdüşümü hakim oldu. 3+1 örnek daire ise “modern, güçlü ve oturaklı” bir çizgi ile dekore edildi.

Tema İSTANBUL Satış Ofisi binası, özel ve özgün tasarımı ile Atatürk Havalimanı’nı hava trafiğinde uçaklardan ve TEM’deki kara trafiğinde araçlardan da rahatlıkla görünüyor. Eşsiz özellikleri ve topladığı büyük beğeni ile kısa sürede sembol yapılar arasına giren Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nin, projenin tamamlanmasından sonra da; restoran, ikram, eğlence gibi sosyal etkinlik hizmeti verecek bir ünite olarak kullanılması planlanıyor.


Tema İSTANBUL Satış Ofisi mimari yaklaşımı
Tema İSTANBUL Satış Ofisi, hem şekil, hem de tasarım olarak farklılıklar yaratıyor. Yazgan Tasarım Mimarlık imzasını taşıyan yapı, heykelsi niteliğiyle yerden koparken, bina genelinde sağlanan görsel devamlılık ise kullanıcıyı içeri davet ediyor. İşlevsel yapıyı saran ve bütünleştiren, siyah çakıldan oluşturulmuş bir yansıma havuzu aracılığıyla zeminle teması kesilmiş beyaz eliptik kaburgalar, günün farklı saatlerinde, her açıdan çok çeşitli etkileşimlere giriyor ve dikkatleri üzerine çekiyor. Gece ise binayı saran kaburga strüktürün aydınlatılmasıyla, bina bir ışık heykeline dönüşerek yavaş yavaş renk değiştirirken, karanlık içinde de otonom bir obje halini alıyor.

Yapının işlevsel programı ise üç katta dağılım gösteriyor. Eliptik kaburga içinden geçilen ve ahşap kaplı bir köprü ile girilen giriş katı; ana satış ofislerini, banka ofislerini, maket ve grafik panellerini barındırıyor. Buradaki konut kompleksinin maketine bakan galeriden geçildiğinde, örnek dairenin sergilendiği birinci kata ulaşılıyor. Bodrum kat ise; idari ofisleri ve destek birimlerini içeriyor.

Yapının iç mimari konsepti; çeşitli obje ve yüzeylerde tek renk kullanımıyla, mekânsal derinlik algısını arttırmak üzerine kurgulanıyor. Derinlik hissi; ofis halıları, tuvaletlerin, servislerin ve örnek dairelerin emaye boyalı cam duvarları, asansör kabinlerinin pleksi kaplamaları, iç mekan peyzajı, ofis oturma elemanları, Murano cam tüplerden oluşan merdiven avizesi ve renkli LED aydınlatmalar gibi elemanlarda kullanılan yeşil renk ile birlikte, yapıya girildiği andan itibaren kişiye eşlik ediliyor. Dış mekan peyzajı da, iç mekandaki yeşil kullanımının bütünleştirici etkisini güçlendirerek, görsel devamlılığa ve iç-dış arasındaki bu derinlik ve renk ilişkilerine katkıda bulunuyor.

Ön Peyzaj dahi 10 futbol sahası büyüklüğünde
Tema İSTANBUL’un çarpıcı Satış Ofisi ile birlikte, onu tamamlayan; TEM Otoyolu cephesine uygulanan çok yönlü Ön Peyzaj da büyük beğeni topluyor. Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, özgün mimari yapısıyla Satış Ofisi ve Yönetim Binası önünden, TEM Güney Yan Yolu’na uzanan, toplam 65.000 m² büyüklüğündeki arazide gerçekleştirildi. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğüne eşdeğer alanda gerçekleştirilen peyzaj, mali ve estetik değerler ile sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda tasarlanarak, hayata geçirildi. Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, seçkin tasarımı ve yüksek sürdürülebilirlik değerleriyle sektörüne yön verdi; kısa sürede kentin farklı noktalarında örnekleri yapılmaya başlandı.

Satış Ofisi’nin elips siluetinin yansıması ile tasarlandı
Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, Satış Ofisi’nin elips hacmin yansımasıyla meydana gelen hareketin resmedilmesi ile tasarlandı. Farklı renk ve dokudaki malzemeler ise bu hareketliliğin çeşitliliğinin simgesi olarak peyzaj senaryosunda yer aldı. İnformal ve dinamik hatların hakim olduğu peyzaj tasarımında konturların etkisi, çizgiler arasında kullanılan birbirine kontrast renkteki canlı ve cansız materyaller ile desteklendi. Tek tip bitkisel bir çalışma ile sağlanamayacak görsel etkinin yakalandığı bu eşsiz peyzaj projesinde, mevcut bitkiler de korunarak, tasarım güçlendirildi.

Ekoloji ve sürdürülebilirlikte yeni referans noktası
Arazi topografyasına sadık kalınarak tasarlanan Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nda, %40 canlı materyal (bitkisel), %60 ise cansız materyal (taş, cüruf) kullanıldı. Böylece, Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nda, tamamen bitkisel materyal kullanılarak gerçekleştirilen standart uygulamalara göre %60 su tasarrufu ve bakım kolaylığı sağlandı. Ayrıca daha önce yabani ot ve çalılarla örtülü bu alandaki yangın tehlikesi olasılığı da, peyzaj çalışmasıyla önlenmiş oldu. Çok fazla su ihtiyacı bulunmayan yerel dayanıklı iki tür çalı ile çim yüzeyden oluşan peyzajın bitkisel dokusu, mevcut ağaç / ağaççık formundaki iğne yapraklı bitkiler korunarak tamamlandı. Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, tüm bu yönleri ile ekolojik ve sürdürülebilir projelerin de yeni referans noktası oldu.

Yüzde 60’lara varan çok katmanlı tasarruflar sağlandı
Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nın gerçekleştirildiği 65.000 m²’lik alan, uygulamadan önce yabani ot ve çalılar ile kaplıydı ve yangın tehlikesi, görsel kaygılar gibi nedenlerden ötürü periyodik olarak biçiliyordu. Tema İSTANBUL’un TEM Otoyolu’na bakan bu cephesinin yıllık biçme ve bakım bedeli, Ön Peyzaj’ın proje maliyetinin yaklaşık 10’da biri idi. Bitkisel materyalin, cansız materyale göre m² bazındaki maliyeti ise; yaklaşık 5 katına ulaşmaktadır. Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nda, ilk yapım maliyetinde sağlanan tasarrufun yanı sıra; bakım, sulama, işgücü ve enerjide de yüzde 60 oranında önemli tasarruflar sağlanmaktadır. Bu tasarruflar, bitkisel alanların, ilaçlama, gübreleme, biçme gibi diğer işletme ve bakım masraflarında da aynı şekilde yansıdı. Cansız materyal kullanılan alanlarda ise tek masraf, iş gücü oldu. Bu da; sadece cansız materyal kullanılan alanlarda, malzemelerin altına geotekstil serilerek minimuma indirilen yabani otların temizlenmesi ile sınırlanarak, iş gücünden de önemli tasarruf sağlandı.

Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, İstanbul’a yayıldı
Estetik, ekonomik ve ekolojik özellikleri ile öne çıkan Tema İSTANBUL Ön Peyzajı, kısa sürede alanında referans noktası oldu. Tüm bu eşsiz özellikleri ile büyük beğeni toplayan Tema İSTANBUL Ön Peyzajı’nın örnekleri, kısa zamanda İstanbul’un farklı bölgelerinde görülmeye başlandı.

İstikrarlı satışları ve Ön Peyzajı ile sektöre referans oldu
Kapsadığı 1.5 milyon m2’nin üzerindeki devasa alanı ve farklı donatılarıyla Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük karma kullanım projesi olan Tema İSTANBUL, 16 bin kişiye çağdaş yaşam alanları, binlerce kişiye de istihdam sağlayacak. yüzde 84’ü yeşil alan olmak üzere toplam 330 bin m² üzerine kurulan Tema İSTANBUL konut etabının yatırım değeri ise 600 milyon dolara ulaşacak. Bölgesinde referans olarak gösterilen bu seçkin konut projesi, lansman öncesinde 7 gün içinde imzalanan bini aşkın satış sözleşmesiyle de ayrı bir rekorun sahibi oldu. Tema İSTANBUL, lansman sonrası sürdürdüğü başarılı grafiği ile de ziyaretçilerin müşteriye dönüşüm oranı, aylık satış rakamları gibi alanlarda da rekorlara imza atmaya devam ediyor. Tema İSTANBUL, eşsiz Satış Ofisi ve Ön Peyzajı’nın yanı sıra güçlü ve istikrarlı satış grafiği ile de sektörünün referans noktası konumunda.

İstanbul’un kalbinde, benzersiz bir gelecek vaat ediyor
Türkiye’nin mega karma projesi Tema İSTANBUL’un ana fonksiyonlarından olan konut bölgesi, 1.5 milyon metrekarelik dev proje arazisi içerisinde, 330 bin metrekarelik özel bir alan içinde yer alıyor. Dev karma projenin aynı zamanda ilk etabı olan konut bölgesinin konumu, bölgenin iklim ve coğrafi yapısı da özenle değerlendirilerek seçildi. Tema İSTANBUL’un kapladığı dev arazinin güney bölgesinde yer alan konut bölgesi, sessiz, huzurlu, korunaklı ve özel bir noktada yer alıyor. Tema İSTANBUL konutları, eşsiz özelliklerinin yanı sıra bulunduğu kot seviyesinin de avantajıyla, Küçükçekmece Gölü ve panoramik kent manzarasına sahip bulunuyor. Tema İSTANBUL konut bölgesi arazisinin de %84’ü, peyzaj ve doğal yeşil alan olarak düzenleniyor.


‘Kazandıran’ proje, cazip fırsatlar sunuyor
Karma projenin diğer fonksiyonlarının hayata geçmesiyle ortaya çıkacak önemli değerin müşterilere sunulduğu Tema İSTANBUL konutları, devam eden lansman avantajları ile hızla ilerleyen inşaat aşamasında da güçlü satış grafiğini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Tema İSTANBUL konutlarının, henüz projenin yapım aşamasında dahi en az %40 ve üzeri bir oranda değer kazanması bekleniyor. Tema İSTANBUL konut bölgesi, 3–12 kat ile 18–30 kat arasında değişen alçak ve yüksek bloklarda yer alan toplam 3.614 konuttan oluşuyor. Tema İSTANBUL’da, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan farklı büyüklük ve tipteki zengin daire seçenekleri ile tüm ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor. Projede, beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları ile sosyal olanaklar da en üst seviyede yer alıyor. Tema İSTANBUL konutlarında, yaklaşık 6.400 araçlık kapalı ve 800 araçlık açık otopark alanı da bulunuyor.

Devasa projenin yaratacağı mega değer, konut sahiplerinin
Mega karma proje Tema İSTANBUL, uyuma bölgesi olan semtinin kaderini değiştirecek; Atakent’i, ‘yaşam’, ‘eğlence’, ‘iş’, ‘sosyal’ ve ‘kültür’ merkezine dönüştürecek, özgün, güçlü ve farklı fonksiyonlardan oluşuyor. Tema İSTANBUL’da, konut bölgesinin yanı sıra yine uluslararası nitelikte ve önemli büyüklükteki; ticari bölümler, sosyal-kültürel buluşma merkezi, farklı alışveriş konsepti ve Türkiye’nin dünya çapındaki temalı eğlence parkı tamamlayacak. Hizmete açılacağı dönemin, dünyanın en güncel projesi olacak Tema World’ün, bir bölümü yabancı olmak üzere yılda 3 milyon ziyaretçi çekeceği öngörülüyor. Tüm fonksiyonları ile birlikte yaklaşık 16 bin kişinin yaşayacağı, 4-5 bin kişinin çalışacağı mega karma projede, başta farklı alışveriş konsepti ve Tema World gibi diğer fonksiyonlarla birlikte Tema İSTANBUL’un yaratacağı devasa toplam değer ise Tema İSTANBUL’da, konut sahiplerine daha bugünden karşılıksız olarak sunulmuş durumda.

Tema İSTANBUL’un yakınından değil, kendisinden konut alınır
Çok fonksiyonlu yapısı, mega ölçeği ve eşsiz birçok özelliği ile Tema İSTANBUL, daha şimdiden çok önemli bir cazibe merkezi konumuna erişti. Tüm üstün nitelikleri ile Tema İSTANBUL, hem karma proje özellikleri ile hem de cazibe merkezi olarak, bölgesinin ve sektörünün referans noktası olarak kullanılıyor. Satışa çıktığı günden bu yana binlerce aile, bu çok önemli cazibe merkezi Tema İSTANBUL’un, kenarından değil içinden, yakınından değil kendisinden konut almayı tercih ederek, büyük avantajlara sahip oluyor.

Eğlence Parkı, yılda 3 milyon ziyaretçi ağırlayacak
Ortakların güçlü yapısı ve seçkin özellikleri ile ‘kazandıran’ bir proje olmayı hedefleyen Tema İSTANBUL’da, dünya çapında bir eğlence parkı da yer alıyor. Standart bir lunapark mantığının çok ötesinde, Türkiye’nin gerçek anlamda ilk temalı eğlence parkı olacak proje, 400 bin metrekarelik büyüklüğü ile rekor bir alan üzerine inşa edilecek. Yaklaşık 400 milyon dolarlık yatırım ile gerçekleştirilecek olan Temalı Eğlence Parkı, kurgulanmış hikâyeleri, birbirinden farklı ve renkli temaları, heyecanlı aktiviteleri ile hayalle gerçeği buluşturacak, bir ilke imza atacak. Her yaş grubundan tüm aile bireylerine hitap edecek olan Temalı Eğlence Parkı’nı, yıllık ortalama 3 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.


Proje Bilgisi: Tema İstanbul

Yazar: emlakwebtv
Yorum

Benzer Haberler

Konutder 10 yıllık strateji planını Ekim’de açıklayacak

Konutder 10 yıllık strateji planını Ekim’de açıklayacak

GYODER 2023 Vizyonu: 4T - Teknoloji, Tasarım, Tabiat ve Toplum

GYODER 2023 Vizyonu: 4T - Teknoloji, Tasarım, Tabiat ve Toplum

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım: “Yeni Evim kampanyası konut edinmeyi ve üretmeyi teşvik edecek”

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım: “Yeni Evim kampanyası konut edinmeyi ve üretmeyi teşvik edecek”

KONUTDER Başkanı Altan Elmas: Yeni Evim Finansman Modeli ile her yıl 500 bin insamız ev sahibi olacak

KONUTDER Başkanı Altan Elmas: Yeni Evim Finansman Modeli ile her yıl 500 bin insamız ev sahibi olacak

Tahincioğlu’ndan Yeni Yüzyıla 5 yeni Yıldız

Tahincioğlu’ndan Yeni Yüzyıla 5 yeni Yıldız

Yeni Levent, yeni dünyanın örnek yaşam alanı oluyor!

Yeni Levent, yeni dünyanın örnek yaşam alanı oluyor!

Maslak Dream by NEW INN ile gayrimenkulde yeni nesi yatırım modeli

Maslak Dream by NEW INN ile gayrimenkulde yeni nesi yatırım modeli

Türkiye’nin ilk bungalov Mahallesi: Yeşil Mahalle

Türkiye’nin ilk bungalov Mahallesi: Yeşil Mahalle

Polat Gayrimenkul’den Akatlar’a yeni proje: Polat Akatlar

Polat Gayrimenkul’den Akatlar’a yeni proje: Polat Akatlar

Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri: Marmaris Reserve By Kızılbük

Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri: Marmaris Reserve By Kızılbük

Akyapı’dan 21 bin kişiyi istihdam edecek 25 milyarlık 4 Ticarethane projesi

Akyapı’dan 21 bin kişiyi istihdam edecek 25 milyarlık 4 Ticarethane projesi

Sektörün iki büyük şirketi İş GYO ve Artaş’tan işbirliği: Mecidiyeköy’deki Profilo AVM konut projesine dönüşecek

Sektörün iki büyük şirketi İş GYO ve Artaş’tan işbirliği: Mecidiyeköy’deki Profilo AVM konut projesine dönüşecek

GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu: Yeni Evim Kampanyası tüketiciyi de üreticiyi de rahatlattı

GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu: Yeni Evim Kampanyası tüketiciyi de üreticiyi de rahatlattı

Bakan Murat Kurum cevapladı: 15 Soru ve Cevapla Yeni Evim Kampanyası

Bakan Murat Kurum cevapladı: 15 Soru ve Cevapla Yeni Evim Kampanyası

Bakan Kurum ve Nebati Orta Gelirliye Konut Kampanyası’nın detaylarını açıkladı

Bakan Kurum ve Nebati Orta Gelirliye Konut Kampanyası’nın detaylarını açıkladı

Psikoteknik Belgesi Nedir, Neden İhtiyaç Duyulur?

Psikoteknik Belgesi Nedir, Neden İhtiyaç Duyulur?

Anadolu Yakası’nın En Büyük Parke ve Kapı Showroom'u Cesa Yapı Tarafından Açıldı

Anadolu Yakası’nın En Büyük Parke ve Kapı Showroom'u Cesa Yapı Tarafından Açıldı

Yapı ve Yapı Kempinski Residences Balmumcu projesinin inşaatına başladı

Yapı ve Yapı Kempinski Residences Balmumcu projesinin inşaatına başladı

İstanbul Boğazı’nda değeri 5 kat artan bir eve sahip olmak için Nef Reserve Kandilli’de son fırsat

İstanbul Boğazı’nda değeri 5 kat artan bir eve sahip olmak için Nef Reserve Kandilli’de son fırsat

Tahincioğlu Gayrimenkul, Göcek’in ilk Markalı Lüks Konut Projesine İmza Attı

Tahincioğlu Gayrimenkul, Göcek’in ilk Markalı Lüks Konut Projesine İmza Attı

Yapı ve Yapı’nın merkez ofisi Mimarlık Yıllığı’na girdi

Yapı ve Yapı’nın merkez ofisi Mimarlık Yıllığı’na girdi

EN ÇOK OKUNANLAR