Tema İstanbul taksitleri 3 bin 800 TL'den başlıyor!

Halkalı Atakent'te yükselen Tema İstanbul'da taksit tutarları minimum 3 bin 800 TL'den başlıyor

Tema İstanbul taksitleri 3 bin 800 TL'den başlıyor!

Mesa Grup, Artaş Grubu ve Kantur-Akdaş İnşaat ortaklığında inşa edilen Tema İstanbul, Avrupa Yakası'nın Halkalı Atakent bölgesinde yükseliyor. Teslimleri hemen yapılan projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 

Toplam 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerinde hayat bulan Tema İstanbul Atakent'in 333 bin metrekarelik kısmı konut alanına ayrılıyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde toplam 3 bin 531 adet daireye yer veriliyor. 

Konut blokları, Tema Word eğlence alanı ve ticari birimlerden meydana gelen Halkalı Tema İstanbul Atakent'te Türkiye'nin ilk ve en büyük uluslararası temalı eğlence parkı bulunuyor. 

61 blok halinde yükselen Tema İstanbul Halkalı'nın yüzde 80'lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Projede yaklaşık 6 bin 400 araçlık kapalı, 800 araçlık açık otopark alanı, altı açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kay-kay pisti ve daha bir çok özel aktivite alanı mevcut. 

Tema İstanbul arazisi içinde yer alan Tema Metro Durağı’nın da 2018 yılında tamamlanması hedefleniyor. TEM, E-5, Sahilyolu ve 3. Köprü bağlantı yolları gibi ana arterlerin kesişme noktasında yer alan proje, Atatürk Havalimanı ve yapımı sürdürülen 3. Havalimanı’na en kolay ulaşım avantajına sahip. 

Halkalı Atakent Tema İstanbul'da 2+1'den 4+1'e kadar farklı tipte satışı devam eden dairelerin taksit tutarları minimum 3 bin 800 TL'den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile veya banka kredisi ile daire satın alınabiliyor. 

Firma Bilgisi: Mesa, Artaş, Öztaş, Kantur-Akdaş
Proje Bilgisi: Tema Istanbul