Tema İstanbul'da "çifte bayram"

Tema İSTANBUL'da teslimler Ramazan Bayramı'nın ikinci ve üçüncü gününde de devam etti

Tema İstanbul'da

Tema İSTANBUL projesinde daire teslimatları Ramazan Bayramı'nın ikinci ve üçüncü gününde de devam etti. 6 Temmuz'da başlayan konut teslimatlarının büyük bir hızla sürdüğü projede, bin 450 aile yeni evlerinin anahtarlarını alma şansı yakaladı. 24 ayda tamamlanan Tema İSTANBUL'da aydı ortalama 90-100 adet konut, sahibine teslim ediliyor. 

Tema İstanbul'da teslimatlar 31 Temmuz'a kadar sürecek
Toplam 3.531 konuttan yaklaşık 2.900’ünün satıldığı Tema İSTANBUL’da Ramazan Bayramı’nda da günde ortalama 90 adet olarak gerçekleştirilen teslimatlar, 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

Tema İstanbul'da "çifte bayram"

Tema İSTANBUL konutlarında teslimatların belirli bir plan dahilinde gerçekleştirildiğini belirten Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan, projenin yapın hızı ve kalitesi ile ise rekor kıran bir proje olduğunu söyledi. ARslan: 

"Tema İSTANBUL, şimdi de teslimatta ortaya koyduğu sıra dışı performansla benzersiz bir başarıya daha imza atıyor. Ev sahipleri büyük bir heyecanla, eşsiz özelikleri ile Tema İSTANBUL konutlarında kendilerini bekleyen yeni ve benzersiz yaşam olanaklarına biran önce kavuşmak istiyorlar. Teslim edilecek konut adeti de yaklaşık 2.900 gibi devasa bir rakam olunca, teslimatları hazırladığımız plan dahilinde, belirli bir takvim ve disiplin içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bugünlere gelmek için birçok rekora imza attık, çok yoğun bir mesai yürütüyoruz. Ancak anahtarlarını teslim alan konut sahiplerinin yüzlerindeki gülümseme, duydukları mutluluk, tüm bu yorgunluğumuzu yok ediyor, bizlere büyük bir gurur veriyor” şeklinde konuştu.   

Proje Bilgisi: Tema Istanbul