Temaşehir Konya projesi ön talep topluyor

Torkam İnşaat imzası ile hayat bulan Tema şehir Konya projesi ön talep topluyor

Temaşehir Konya projesi ön talep topluyor

Torkam İnşaat imzası ile hayat bulan Tema şehir Konya projesi ön talep topluyor. ''Bir düşün gerçek olsun'' sloganı ile yola çıkan Temaşehir Konya projesi 72 bin 726 metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. 

2018 yılı Haziran ayında teslim edilmesi beklenen Temaşehir Konya'da, 30 bin metrekare yüzölçümlü meydan ve meydanın çevresinde dünyaca ünlü markaların yer alacağı 42. Cadde adı verilen cadde dükkanları, mağaza ve restoranların yer alacağı bir alan olacak. 

Temaşehir Konya fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi henüz açıklanmadı. Ön talep toplanan projede 728 adet konut ve 152 adet dükkan bulunuyor. Projede alanları 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 dairelere yer veriliyor. 

Temaşehir Konya projesi ön talep topluyor

Temaşehir Konya projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında ise; güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, kafe, yürüyüş parkuru bulunuyor. 

700 milyon lira ihale bedeliyle hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde 42. Cadde 500 metre uzunluğunda cadde boyunca tasarlanmış olan mağaza ve dükkanlardan meydana gelecek. Tema şehir Konya projesinde ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde talep formu doldurabilirler. 

Nisan 2015'te Emlak Konut GYO'nun Konya Meram'da bulunan arsası için düzenlenmiş olan ihaleyi Torkam İnşaat ve Buktor Yapı ortaklığı kazanmıştı. Torkam İnşaat - Buktor Yapı İş Ortaklığı, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 705 milyon lira teklif etmişti. Ortaklık bu rakamın yüzde 30'unu Emlak Konut'a verdi. 

 

 

Firma Bilgisi: Torkam Inşaat
Proje Bilgisi: temaşehir konya