Temmer Mermer Marmomacc 2015'e hazırlanıyor

30 Eylül ile 3 Ekim arasında gerçekleşecek Marmomacc 2015'e katılan Temmer Mermer hazırlıklarına devam ediyor

Temmer Mermer Marmomacc 2015'e hazırlanıyor

Temmer Mermer, İtalya'nın Verona kentinde yapılacak olan ve dünyanın en büyük, en prestijli fuarı Marmomacc 2015'e hazırlanıyor. 30 Eylül ile 3 Ekim arasında gerçekleşecek olan fuarda, Temmer Mermer de yerini alıyor. 

Temmer Mermer Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul Maden İhracatçılar Birliği ( İMİB )  Başkan Yardımcısı Rüstem Çetinkaya "Kriz öncesi çalıştığımız Avrupa Ülkeleri'ne de ziyaretlerimizi arttırdık ve siparişlerimizi almaya başladık bile. Bunların arasında Portekiz, İtalya, Romanya, Norveç, Fransa, Belçika, Hollanda ve Almanya var " dedi.

Çetinkaya sözlerine şöyle devam etti:
Bu ziyaret orta ve uzun vadede mermer sektörü için de olumlu sonuçlar doğuracaktır. Biz Temmer Mermer olarak zaten bölge ülkeleri ile ilişkilerimizi sürdürüyor, müşteri ziyaretlerimizi yapıyorduk. 2016'ın ikinci yarısında geri dönüşler olabileceğini öngörüyoruz " dedi.  

Cironun yüzde 70'i ihracat 
Eskişehir, Bilecik ve Afyon olmak üzere toplam 3 ocağı olan Temmer Mermer'in 2015 yılı ciro hedefi 60 milyon TL. Cirosunun % 70'ini ihracat olarak gerçekleştiren firma, dünyanın aranan mermer firmaları arasında yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Temmer Mermer