Tempoint'te 10 bin TL peşinatla ev fırsatı

Sultangazi'de inşa edilen Tempoint Projesi'nde iki ayrı kampanyaya start verildi. Peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı tanınan kampanya kapsamında ayrıca 10 bin TL peşinatla ev sahibi olmak mümkün...

Tempoint'te 10 bin TL peşinatla ev fırsatı

Gül Proje ve Nata Holding, Sultangazi'de hayata geçirdikleri Tempoint Projesi'nde iki ayrı kampanyaya başladıklarını duyurdu. Kampanyalar 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma ve peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Tempoint'te 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansı

Tempoint Projesi'nde geçerli olacak kampanya ile birlikte yatırımcılara iki ayrı fırsat sunulacak. 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansının sunulacağı ilk kampanya, dairenin yüzde 80'lik kısmının banka kredisi kullanılarak ödenmesine olanak tanıyor. Daire bedelinin geri kalan kısmının ise teslimat sırasında ödenmesine imkan veren kampanyaya ek olarak, projeden ev almak isteyen yatırımcıya peşin indirimlerde yüzde 20'lik fırsatlar hazırlanıyor. 

Tempoint'te teslimler 2019'un ikinci yarısı

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi konutlardan oluşan Tempoint projesinde teslimlerin 2019 yılının ikinci yarısında yapılması hedefleniyor. 1+0 dairelerin 55 - 60 metrekare, 1+1 tipi dairelerin ise 71 metrekare olarak tasarlandığı projede 2+1 tipi konutlar 115, 3+1 tipi konutlar 169, 4+1 konutlar ise 190-202 metrekare büyüklüğünde olacak. Tempoint 75 bin metrekarelik alan üzerinde ve 468 adet konut, 44 residanz ve 270 adet mağazadan oluşacak. Proje, TEM otoyolu, Gaziosmanpaşa Alibeyköy çıkışı ve Maslak'a 5 dakikalık uzaklıkta yer alırken, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakikalık mesafeddeki konumuyla dikkat çekiyor. 

Yüzde 60 oranında yeşil alan

Merkezi konumuyla yatırımcıdan yoğun ilgi görmesi beklenen Tempoint, aile konseptine uygun olarak dizayn edilen sosyal ve yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Tüm daire tiplerine uygun oturulabilir geniş bahkon, geniş griiş hollerine yer verilen projenin yüzde 60'lık kısmı ise yeşil alandan oluşuyor. Tempoint'in peyzaj alanlarında makiler yerine gelişkin bitki formlarına yer verilirken sosyal alanlar içinde de yüzme havuzu, fitness, spor sahası, sauno, hamam, restoran ve kafeteryaya yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Gül Proje - Nata Holding
Proje Bilgisi: tempoint