Tenik Yapı Denizli Evora'da talep toplama devam ediyor!

“Evora” markasını Denizli’ye taşıyacak olan Teknik Yapı, şehirde yeni, farklı ve ferah bir yaşam alanının kapılarını aralayacak

Tenik Yapı Denizli Evora'da talep toplama devam ediyor!

Teknik Yapı tarafından Denizli’de inşa edilecek olan Evora Denizli’nin ön talep toplama süreci devam ediyor. Yakın zamanda resmi satışlarının başlaması beklenen projenin yatırım bedeli yaklaşık 600 milyon TL.

Teknik Yapı’nın Emlak Konut ile yaptığı ‘arsa satışı karşılığı gelir paylaşım’ modeli kapsamında hayata geçireceği Evora Denizli’de 1.500 adet bağımsız birime yer veriliyor. 115 bin metrekarelik arsa alanına kurulacak olan proje, karma konsepte sahip.

Geniş balkonlu, büyük oturum alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi rezidans dairelerin bulunacağı Teknik Yapı Evora Denizli’de dairelerin yanı sıra home ofis, alışveriş mağazaları ve geniş park alanı da bulunuyor.

2018 yılının son çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Teknik Yapı Denizli Evora’da dairelerin büyüklüğü 50 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor.
Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Tenik Yapı Denizli Evora projesini şu sözleriyle anlatıyor;

“Altısı konut, ikisi ticaret, ikisi park ve ikisi eğitim adasından oluşan toplam 12 adadan oluşan arazi üzerinde yükselecek. Rezidans dairelerin ağırlıkta olacağı proje, home ofis, park alışveriş caddesinin de içinde kendi kendine yetecek bir yerleşim ünitesi oluşturacak. Projede geniş balkonları, büyük oturum alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi rezidans daireler yer alacak.”

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Denizli