Teona Ümitköy

Teona Ümitköy

 Teona Ümitköy Kartallar İnşaat tarafından inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Teona Ümitköy satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiyor. Teona Ümitköy toplam 4 bloktan meydana geliyor.

197 bin metrekare alan üzerinde yükselen Teona Ümitköy 570 adet daireden meydana geliyor. Projede 3 blok 34 katlı yükselirken tek blok 29 katlı olarak inşa ediliyor. Teona Ümitköy projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.Teona Ümitköy projesinin daire özellikleri ise şöyle; depo, ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma, ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer. 

 

Teona Ümitköy

 

Teona Ümitköy teslimleri
Teona Ümitköy teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Teona Ümitköy fiyatları
Teona Ümitköy fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Projede banka kredisi kullanılabildiği gibi aynı zamanda firma bünyesinde taksit imkanı da sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Teona Ümitköy nerede?
Kartallar İnşaat tarafından hayata geçirilen Teona Ümitköy Ankara Ümitköy'de yer alıyor. Proje metroya yakın bir konumda yükseliyor. 

 

Teona Ümitköy

 

Teona Ümitköy adres bilgisi : 8. Cadde 2555. Sokak No:1 (Kermes Sitesi Yanı) Ümitköy/Ankara
Teona Ümitköy iletişim bilgileri
Telefon : 0312 235 10 10
Web : http://teona.com.tr/

Firma Bilgisi: Kartallar Inşaat
Proje Bilgisi: Teona Ümitköy