Tepe Modern Villaları Alanya!

Burak Kan İnşaat tarafından hayata geçirilen Tepe Modern Villaları Alanya projesi muhteşem manzarası ile öne çıkıyor

Tepe Modern Villaları Alanya!

Burak Kan İnşaat tarafından hayata geçirilen Tepe Modern Villaları Alanya projesi muhteşem manzarası ile öne çıkıyor. Alanya'nın en lüks projelerinden olan Tepe Modern Villaları'nın 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Tepe Modern Villaları Alanya fiyatları 500 bin Euro olarak belirlendi. Projeden konut satın almak isteyenlere ise kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

2 bin metrekare alan üzerinde kurulan Tepe Modern Villaları, 5+1 tipinde, büyüklükleri 330 metrekare olarak tasarlanan 10 adet villadan meydana geliyor.

Tepe Modern Villaları Alanya!

Tepe Modern Villaları Alanya projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 

Projede aynı zamanda her villanın kendine ait yüzme havuzu, bahçesi, kapalı garajı ve asansörü de bulunuyor. Villalar aynı zamanda akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Butik Konsept ile geliştirilen Tepe Modern Villaları, çevre yoluna 3 dakika, şehir merkezine ise 8 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede yer alan villalarda yaz-kış oturulabiliyor. Tepe Modern Villaları projesi ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Burak Kan İnşaat
Proje Bilgisi: Tepe Modern Villaları