Tepe Nautilus'ta müzayede heyecanı

Tepe Nautilus'ta ‘Sonbaharda Sanat Etkinlikleri’ kapsamında müzayede heyecanı yaşanacak

Tepe Nautilus'ta müzayede heyecanı

Tepe Nautilus'taSonbaharda Sanat Etkinlikleri’ kapsamında müzayede heyecanı yaşanacak. Genç sanatçıların ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin Nautilus heykelini yorumladığı “Proje:Nautilus” ile başlayan “Sonbaharda Sanat Etkinlikleri” Küratör Rahmi Çöğendez’in işbirliğiyle yapılacak resim müzayedesi ile devam edecek.

Tepe Nautilus’ta 25 Ekim 2014’te üçüncüsü gerçekleştirilecek müzayedede yer alan eserler 20–25 Ekim tarihlerinde etkinlik alanında sergilenecek ve sanatseverler tarafından incelenebilecek. Sergide yer alan tüm eserler Rahmi Çöğendez yönetimindeki müzayedede Tepe Nautilus ziyaretçileri ve koleksiyonerlerin katılımıyla satışa sunulacak.

Sonbahar'da Sanat etkinlikleri

Tepe Nautilus'tan sanata yatırım
Tepe Nautilus’un 25 Ekim’de etkinlik alanında gerçekleştireceği müzayedede Christo Yotov, Zeki Çetinkaya, Haluk Eroğlu, Nickolay Lugovenko, Hikmet Çetinkaya, Gültekin Serbest, Evgeny Cheekrigin, Anatoly Tarabanov, Arman Allahverdiyan, Ivan Krisyuk, Igor Tuzhikov gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri satışa çıkarılacak.

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla düzenlenen müzayedede yer alacak eserler hakkında internet sitesinden bilgi alınabiliyor.