Termostatik batarya ile haşlanmalara son

Grohe’nin yeni tasarım termostatik bataryası konfor ve güvenliği bir arada sunuyor

Termostatik batarya ile haşlanmalara son

5 Ekim 2012 / emlakwebtv
GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik batarya, minimalist tasarımıyla estetik, teknolojisi ile çok kısa sürede sıcak su sağlayan ve haşlanmalara karşı güvenli sistemi ile konfor ve güvenliği bir arada sunuyor.

Grohtherm 1000 modelinin  minimalist tarzda ve düşük fiyat aralığındaki Cosmopolitan serisini tamamlayan yeni ürün, günümüzün banyosunda genç ve modern bir hayat tarzı için akıllı bir seçim. Kalite, teknoloji ve tasarımın kusursuz dengesini bir arada sunan yeni Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik batarya, mutlak estetikle GROHE TurboStat® gibi yüksek teknolojili özellikleri cazip bir fiyat seviyesinde bir araya getiriyor. Ürünün en önemli özelliği ise boyutunun en küçük ölçeğe indirilmiş olması.

İki düğmeden biri olan GROHE SafeStop düğmesinin ana işlevi koruma. Su Sıcaklığı bu düğmeye basıldığında 38°C’nin üzerine çıkarılabiliyor. GROHE EcoButton düğmesi ise duş alma keyfinden ödün vermeden akış hacmini yüzde 50’ye kadar azaltıyor. Kullanıcıların tam su miktarına kavuşmak için yeniden bu düğmeye basmaları yeterli oluyor. Su tasarrufu sağlayan bu fonksiyonu ile Grohtherm 1000 Cosmopolitan, su tüketimini azaltmak için tasarlanan yeni GROHE EcoJoy™ serisinin de bir üyesi.
Grohtherm 1000 Cosmopolitan’ın  kartuşu termostatın bir saniyeden kısa sürede arzu edilen su sıcaklığına erişmesini sağlıyor ve tazyik dalgalanmalarında bunu koruyor. Bu özelliği ile acı verici haşlanmaya ve buz gibi su sürprizlerine karşı güvenilir koruma sağlıyor.