Terra Ataşehir Çarşı iş sahibi yapıyor

Alışveriş ve eğlence merkezi olarak Ataşehir’de konumlandırılan Terra Ataşehir Çarşı, küçük ve şık dükkanlarıyla, iş sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Terra Ataşehir Çarşı iş sahibi yapıyor

29 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Alışveriş ve eğlence merkezi olarak Ataşehir’de konumlandırılan Terra Ataşehir Çarşı, küçük ve şık dükkanlarıyla, iş sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Kullanım alanı itibariyle küçük metrekarelerden oluşan ve her iş alanından sadece bir tane açılabilecek olan dükkanlar, küçük metrekarelerde tasarlanması sayesinde dekorasyon, kira ve aidat gibi zorunlu işletme giderlerinin düşük olmasını sağlıyor.

Terra Ataşehir Çarşı’da yer alacak  229 adet dükkanı küçük metrekarelerde yapmanın amacına değinen KentArt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Aydemir, “Dükkanların metrekarelerini küçük tutmamızdaki en büyük sebep kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerin işletme giderlerini düşük tutarak onların yükünü hafifletmek” dedi. Terra Ataşehir’de, teslim tarihi Ocak 2016 olarak planlanan dükkanlara 2 farklı ödeme seçeneğiyle sahip olmak mümkün. İlk seçenekte 150 bin TL’den başlayan dükkanlara yüzde 25 peşinat ve 42 ay vade imkanı sunulurken, ikinci seçenekte 135 bin TL’den başlayan dükkanları yüzde 50 peşinat ve 18 ay vade ile almak mümkün. 

Proje Bilgisi: Terra Ataşehir