Terra Ataşehir Çarşı satışa çıktı!

Kentart İnşaat tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Terra Ataşehir Çarşı projesinde fiyatlar 135 bin TL'den başlıyor

Terra Ataşehir Çarşı satışa çıktı!

27 Şubat 2014 / Emlakwebtv
27 bin metrekare alan üzerinde Kentart İnşaat tarafından Ataşehir’de inşa edilen Terra Ataşehir Çarşı projesi satışa çıkarıldı. 388 adet bağımsız bölümden meydana gelen 19 katlı Terra Ataşehir Çarşı projesinde 226 adet konut yer alıyor. Terra Ataşehir Çarşı evlerinin büyüklükleri ise 42 metrekare ila 248 metrekare arasında değişiyor.

Terra Ataşehir Çarşı’da dükkan fiyatları 135 bin TL’den başlıyor. Terra Ataşehir Çarşı daire fiyatları da metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Terra Ataşehir Çarşı daire fiyatları 3 bin 750 TL’den başlıyor. Terra Ataşehir Çarşı KDV oranları konutlar için yüzde 1, dükkanlar için ise yüzde 18 olarak veriliyor.

Modüler sistem şeklinde oluşturulan Terra Ataşehir Çarşı projesinde teslimlerin ise 2015 Ekim ayında başlaması planlanıyor. Terra Ataşehir Çarşı ödeme planı kapsamında da yüzde 25 peşinatla 40 ay vade farkı olmadan ödemeler yapılıyor. Terra Ataşehir ödeme planı dükkanlar için farklılık gösteriyor. Buna göre dükkan ücretleri yüzde 50'si peşin, yüzde 50’si de teslim edildiği zaman tahsil ediliyor.

Terra Ataşehir Çarşı nerede?
İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alan Terra Ataşehir adres bilgileri şöyle: Çamlık Mh. Şehit Burak Kurtuluş Cd. No:60 Ümraniye – İstanbul

Terra Ataşehir Çarşı iletişim bilgileri
Telefon: 0216 999 90 10
Web Adresi: www.terraatasehir.com.tr

Proje Bilgisi: Terra Ataşehir