Terra Çarşı 155 bin TL’den başlıyor

Küçük metrekarelerde dizayn edilmiş dükkanları ile avantaj sağlayan Terra Ataşehir Çarşı’da dükkan fiyatları 155 Bin TL’den başlıyor

Terra Çarşı 155 bin TL’den başlıyor

Kentsel dönüşüm çerçevesinde tasarlanan Terra Ataşahir Çarşı eskiyi yıkıp yeniyi inşa etmenin ötesinde bir yaklaşımla inşa ediliyor. Terra Ataşehir Çarşı; başlı başına bir yaşam, alışveriş ve eğlence merkezi olarak, Ataşehir’in buluşma merkezi olmaya hazırlanırken, küçük, şirin ve birbirinden şık dükkanlarıyla, iş sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Terra Ataşehir Çarşı, dükkanların küçük metrekarelerde tasarlanması sayesinde dekorasyon, kira ve aidat gibi zorunlu işletme giderlerinin düşük olmasını sağlıyor.

Küçük olmanın avantajları
Terra Ataşehir Çarşı’da yer alacak 229 adet dükkanı küçük metrekarelerde dizayn ediliyor. Lokasyon olarak İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde yer alması, dükkanların satın alınması kolay olduğundan değer artışının da hızlı olması hedefleniyor. Dükkanları küçük yapılması ile her sektörden (kuaför,pastane, kuru temizleme vb.) sadece bir dükkanın açılmasına izin vererek işletmelerin hepsinin kar elde etmesi sağlanıyor.

Terra Çarşı 

Terra Ataşehir Çarşı’da 155 bin TL’den başlayan fiyatlar
Hayal gücünü İstanbul’un dünya mirası eşsiz mimari şaheserlerinden alan KentArt İnşaat’ın Ataşehir’in yeni mimari ikonu olacak projesi Terra Ataşehir’de, fiyatlar 155 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinat ödenerek geri kalan kısım 40 ay taksitlendiriliyor.

Terra Çarşı 

Terra Çarşı teslim tarihi
Teslim tarihi Ocak 2016 olarak planlanan Terra Çarşı'da dükkanlara 2 farklı ödeme seçeneğiyle sahip olmak mümkün.

Terra Çarşı İletişim:
Terra Çarşı Adres: Çamlik Mh. Sehit Burak Kurtulus Cd. No:60 Ümraniye - Istanbul
Terra Çarşı Telefon: 0216 594 83 66