Terra Çarşı örnek daireler

Terra Çarşı 148 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Terra Çarşı örnek daireler

Terra Çarşı, Terra Ataşehir projesinin bir kısmını oluşturuyor. 27 bin metrekare alan üzerinde yer alan Terra Çarşı projesi arsa alanı 4 bin 100 metrekare olarak belirleniyor. Terra Çarşı 40 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Terra Çarşı toplam 226 adet konuttan oluşuyor. Terra Çarşı satılık daire büyüklükleri de 42 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiyor.

Modüler sistemin bulunduğu Terra Çarşı projesi konutlar için KDV oranı 1’de tutulurken dükkanlarda da yüzde 18 olarak veriliyor. Terra Çarşı teslim tarihi olarak da 2015 yılı öngörülüyor. Terra Çarşı Kent Art İnşaat tarafından hayata geçiriliyor ve İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi’nden Sinan Mert Şener tarafından tasarlanıyor.

Terra Çarşı satılık dükkan özellikleri küçük metrekarelerde inşa ediliyor. Mahalle kültürünün eksikliği konut sahiplerine yaşatmamak için özel bir mimari tasarım uygulanıyor. Terra Çarşı’da kuaför, pastane, kuru temizleme, mağaza gibi birçok daldan dükkan bulunuyor.

Terra Çarşı satılık daire fiyatları
Hayal gücünü İstanbul’un dünya mirası eşsiz mimari şaheserlerinden alan KentArt İnşaat’ın Ataşehir’in yeni mimari ikonu olacak projesi Terra Ataşehir’de, fiyatlar 148 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinat ödenerek geri kalan kısım 40 ay taksitlendiriliyor. Terra Çarşı fiyat listesi son güncellemelere göre şöyle:
Stüdyo daire 148 bin TL'den,
1+1 daireler 226 bin TL'den,
2+1 daireler 371 bin TL'den,
3+1 daireler 519 bin 400 TL'den,
4+1 daireler 667 bin 800 TL'den.

Terra Çarşı nerede?
İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alan Terra Çarşı adres bilgileri şöyle: Çamlık Mh. Şehit Burak Kurtuluş Cd. No:60 Ümraniye – İstanbul

Terra Çarşı iletişim bilgileri
0216 594 83 66

Terra Çarşı örnek daire görüntüleri!

Terra Çarşı

Terra Çarşı

Terra Çarşı

Terra Çarşı