Terrace Doğa'da son villalar

Zekeriyaköy'de, İnanlar tarafından hayata geçirilen Terrace Doğa'ya ilgi sürüyor

Terrace Doğa'da son villalar

İnanlar deneyimi ile tamamlanan Terrace Doğa’ya yoğun ilgi devam ediyor. Yaşamın geçtiğimiz ay başladığı Terrace Doğa, yatırım yapmak veya yaşamak için ideal bir proje.Projenin, sağlık ve güvenliği önemseyen doğanın dingin atmosferinde villa konforu yaşamak isteyenlerin ilgisi ile kısa sürede önemli satış performansı yakaladığı açıklandı.

Yatırımlarla birlikte değer kazandı
2015 yılında tamamlanması beklenen 3. köprü ve tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak 3. havalimanı ile Zekeriyaköy’e olan ilgi her geçen gün artıyor. Tüm bu gelişime rağmen, doğal yaşam alanlarını koruyan kanunlar sayesinde yeşil dokusunu koruyan Zekeriyaköy İstanbul’da yaşamın en keyifli, yatırımın en kazançlı olduğu bölge olma yolunda hızla ilerliyor. Zekeriyaköy’ün en prestijli noktasına konumlanan Terrace Doğa’da yerlerini alanlar, bu eşsiz geleceğe sadece seyirci değil, ortak oluyorlar.

İnanlar Terrace Doğa

İnanlar İnşaat hakkında
1965 yılında İstanbul’da kurulan ve bugüne kadar İstanbul genelinde 220’ün üzerinde projeye imza atan İnanlar, insanların refahları, mutlulukları, rahatları için ‘doğru yaşam alanları inşa etmeyi’ birincil amaç olarak belirledi. Markalı projelerde öne çıkan İnanlar, metropollerdeki yeni yaşam eğilimlerine doğa içinde müstakil konforundaki butik siteler ve şehrin kalbindeki rezidans projeleriyle yanıt veriyor. ISO 9001:2008 kalite sertifikasına sahip şirket, müşterilerinde oluşturduğu yüksek marka değeri ve güven ile projelerini inşa ediyor.

Proje Bilgisi: Terrace Doğa