Terrace Doğa’da teslim heyecanı

İstanbul Zekeriyaköy’de yer alan ve 36 adet villadan oluşan Terrace Doğa’da teslimler başladı

Terrace Doğa’da teslim heyecanı

İstanbul Zekeriyaköy'de İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Doğa'da teslimler başladı. Villa yaşamı sunan Terrace Doğa projesi 36 adet villadan meydana geliyor. Terrace Doğa Villa büyüklükleri 203 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. Terrace Doğa Zekeriyaköy Villaları 13 tanesi ikiz ve 10 tanesi tek villa şeklinde tasarlanıyor.

Zekeriyaköy'de inşa edilen Terrace Doğa, Çayırbaşı Tüneli'ne 5 dakika, Sarıyer'e 7 dakika, Acıbadem Hastanesi'ne 12 dakika, Maslak'a 13 dakika, İstinyepark'a 14 dakika, Levent'e 15 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 18 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dakika, Beşiktaş'a 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 27 dakika mesafede yer alıyor.

Açık yüzme havuzu ve açık çocuk havuzunun yer aldığı Teccace Doğa'da sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, çocuk oyun odası ve Fitness Center gibi sosyal alanlar yer alıyor. Site içinde golf araçları ile sessiz ve rahat ulaşımın sunulduğu projede süs havuzları ve yaşam alanlarının altına saklanmış yollar ve otoparklar tasarlanıyor. Villa sahiplerinin evlerinin içini kişisel zevkine uygun olarak tasarlayabilme imkanı sunulan Terrace Doğa'da 7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi, tüm villalarda site güvenliği ile irtibatlı görüntülü intercom, özel peyzaj ve bahçe düzenlemeleri ile akıllı güvenlik uyarı sistemleri sunuluyor.

 

Proje Bilgisi: Terrace Doğa