Terrace Doğa fiyatları

Terrace Doğa fiyatları ve ödeme planı detayları haberlerimizde yer almakta olup, Terrace Doğa satış ofisi tarafından da verilmektedir

Terrace Doğa fiyatları

Terrace Doğa fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Terrace Doğa Zekeriyaköy’de bulunuyor. Terrace Doğa toplam 36 adet daireden meydana geliyor. 13 adet ikiz villa 10 tane tek villadan oluşan Terrace Doğa daire büyüklükleri 203 metrekareden başlıyor.

Terrace Doğa özellikleri
Terrace Doğa özellikleri arasında fitness merkezi, sauna ve buhar odası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi imkanlardan faydalanıyor. Bunların dışında spor alanları ve kapalı otopark da Terrace Doğa Evleri içerisinde bulunuyor.

Terrace Doğa fiyatları
Terrace Doğa fiyatları ve ödeme planı detayları haberlerimizde yer almakta olup, Terrace Doğa satış ofisi tarafından da verilmektedir.

Terrace Doğa nerede?
Loft Mimarlık tarafından tasarlanan Terrace Doğa projesi İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy’de inşa ediliyor. İnanlar İnşaat Terrace Doğa Villaları, Çayırbaşı 5 dk., Sarıyer 7 dk., Acıbadem 12 dk., Maslak 13 dk., İstinye Park 14 dk., Levent 15 dk., FSM Köprüsü 18 dk., Boğaziçi Köprüsü 20 dk., Beşiktaş 20 dk., Atatürk Havalimanı 27 dk. mesafede konumlandırılıyor.

Terrace Doğa iletişim bilgileri
Adres: Hakkı Yeten Caddesi No: 11 Terrace Fulya Şişli / İSTANBUL
T. 444 2 002 F. 0212 215 54 56
terracedoga@inanlarinsaat.com.tr
www.inanlarinsaat.com.tr

 

 

Proje Bilgisi: Terrace Doğa