Terrace Doğa teslimleri yaklaşıyor!

Terrace Doğa villaları ile İstanbullular Zekeriyaköy’de farklı bir yaşam anlayışıyla tanışıyor

Terrace Doğa teslimleri yaklaşıyor!

22 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Terrace Doğa’da villalar, İnanlar projelerinin her zamanki şıklığı ve özeniyle hazırlanıyor. Örnek villa dekorasyonunda hem metropol hem de doğa konsepti bir arada görülebiliyor. Projede modern çizgiler, sıcak renk tonları hakim olmakta olup salon kumaşları, keten dokuda kumaşlar yatak odaları pastel renklerde kombine edilmiş olup kadife rahatlığı yaşam enerjisini yükseltiyor.

Geliştirdiği projelerle bulunduğu bölgelere değer katan İnanlar tarafından, inşası Zekeriyaköy’ de tamamlanmak üzere olan projenin tasarımı ve ismi doğanın güzelliğinden ilham alınarak belirlenmiş. Sadece 36 seçkin villadan oluşan Terrace Doğa’da butik bir villa yaşamı bu bahar başlıyor.

Projenin dış cephe kaplamaları kompozit ahşap laminat, dış doğramaları Feniş alüminyum çatıları ise Brass Tegal model kiremit kaplama ile oluşturuldu. Seçilen tüm malzemeler ile yaşam alanlarında konfor, estetik ve kalitenin hiç eksik olmaması hedefleniyor.

Terrace Doğa’da kalite, aynı şıklıkla iç mekanlarda da hissediliyor. Nolte mutfak mobilyaları, mutfak mobilyaları ile uyumlu Siemens marka ankastre set, kapılar ahşap lake, vitra marka banyo vitrifiye ve armatürleri ile seramik ıslak zeminler, zemini ahşap lamine parke ile antre ve koridorlarla seçkin yaşam alanları inşa ediliyor.

Terrace Doğa’da güvenlik son teknolojilerle kontrol altında tutulacaktır. Analog adresleri yangın algılama ihbar sistemi, 7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi, akıllı güvenlik uyarı sistemleri ve tüm villalarda site güvenliği ile irtibatlı, görüntülü intercom, ile eksiksiz bir güvenlik hissi sunuluyor. Merkezi otomatik jeneratör ile de elektrik kesintilerinde tüm site ve villaların elektrik ihtiyacı karşılanacaktır.

Terrace Doğa’da yaşamınıza keyif katacak tüm detaylar sizin için düşünüldü.Her villanın kendine özel bahçesinin bulunduğu projede, yaşam alanların önü ev sahiplerinin tercihlerine bağlı olarak göletlerle çevrelenerek suyun ve yeşil hayatın içine alınıyor. Yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, fitness, çocuk oyun odası gibi sayısız ayrıcalık…


Sadece 36 seçkin villadan oluşan Terrace Doğa, sınırlı sayıda yaşam alanıyla eşine sadece Zekeriyaköy’ de değil, tüm İstanbul’da az rastlanır fırsatlar sunuyor. Gayrimenkul değerlerinin her geçen gün arttığı Zekeriyaköy’ de, İnanlar güvencesiyle kazançlı bir yatırım, keyifli bir yaşam için harekete geçmenin şimdi tam zamanı…

Terrace Doğa projesi ile ilgili bilgi almak, örnek villayı ziyaret etmek, özel sunum ve detaylı bilgi için İnanlar merkez satış ofisini 09:00-19:00 saatleri arası ziyaret edebilir ve 444 2 002 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Terrace Doğa