Terrace Doğa'da sonbahar avantajı

İnanlar İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Terrace Doğa'da sonbahar avantajı, son villalarda 24 ay vade ve sıfır faiz oranı ile devam ediyor

Terrace Doğa'da sonbahar avantajı

İnanlar İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Terrace Doğa'da sonbahar avantajı, son villalarda 24 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile devam ediyor. 

Zekeriyaköy'de yükselen Terrace Doğa projesinde son avantajdan yararlanmak isteyenlere 3 farklı seçenek sunuluyor. İster 24 ay vade sıfır faiz oranı ile, ister 60 ay vade yüzde 0,59 faiz oranı ile isterseniz 120 ay vade ve 0,83 faiz oranı ile villa sahibi olabiliyorsunuz. Terrace Doğa'nın sonbahar kampanyasından 25 Ekim 2015 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. 

3. köprü ve dünyanın en büyük havaalanı ile değeri katlanacak olan Zekeriyaköy'de yükselen Terrace Doğa yatırım yapmak isteyenler için oldukça avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Maslak ve Koç Üniversitesi'ne yakınlığı ile dikkat çeken Terrace Doğa projesinin detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Terrace Doğa projesinden konut sahibi olacaklar açık yüzme havuzu, süs havuzu, çocuk yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, çocuk oyun alanları, sauna gibi sosyal donatılardan yararlanabiliyor. 36 adet ikiz villa ve toplam 72 konuttan oluşan Terrace Doğa projesinde villalar akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Terrace Doğa villalarında evinizi kişisel zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz. Güvenlik sistemleri ile öne çıkan projede villalar 3+1 tripleks tipinde tasarlanıyor. 16 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan Terrace Doğa satılık daire büyüklükleri 203 metrekareden başlıyor. 

Terrace Doğa Zekeriyaköy satış ofisi iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Hakkı Yeten Caddesi No: 11 Terrace Fulya Şişli - İstanbul 
Telefon numarası : 444 2 002 
Web adresi : www.terracedoga.com
E-posta adresi : terracedoga@inanlarinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Doğa