Terrace Feri’de yaşam başladı

İnanlar İnşaat’ın Bomonti-Feriköy hattında hayata geçirdiği Terrace Feri’de teslimler yapıldı. Projenin 120 ay vadeli satışları da devam ediyor

13 Temmuz 2012 / emlakwebtv

İnanlar’ın ‘Terrace’ konseptiyle Bomonti Feriköy’de hayata geçirdiği Terrace Feri projesinin teslimleri yapıldı. Henüz sahiplerine kavuşmayan daireler için ise 120 ay vadeli satışlar devam ediyor. ‘Evim şehre sıfır’ sloganıyla misafirlerinin karşısına çıkan proje de 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tip daireler bulmak mümkün.

‘Şehre sıfır’dan kasıt, sosyal yaşam merkezlerine komşu olmak
Sosyal yaşamın kalbi olan Nişantaşı, Beyoğlu ve Taksim’e çok yakın mesafede olan Terrace Feri, modern kent yaşamının sunduğu avantajlardan kopmak istemeyenler için ideal. Bir tarafta İstanbul’un tarihi, kültürel binalarının, kültür mozaiği oluşturan toplumsal yapısının göz alıcı bir kimlik kazandırdığı semti Bomonti-Feriköy, diğer tarafta kalabalık, canlı sokakları, trend mağazaları, galerileri, cafeleri, şık vitrinleriyle seçkin bir yaşam semti Nişantaşı.

Kültürel dokuya uyumlu
Köklü bir geçmişe sahip olan ve farklı kültürleri bir araya toplayan, tarihi bir yerleşim bölgesinde yükselen Terrace Feri, Mimar Harun Senegör’ün imzasıyla bölgenin sosyal dokusu dikkate alınarak, geleneksel çizgilerin günümüzün modern minimalist mimari anlayışının bir araya gelmesiyle tasarlandı. 

İç mekanda fonksiyonellik
Sakinlerine huzurlu ve dingin bir ortam sağlamanın yanı sıra içindeki kulübüyle de dışarıdaki aktiviteleri aratmadan, keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar sunmayı amaçlayan projenin bünyesinde bir de kulüp bulunuyor. Terrace Feri kulübü bünyesinde, yaz - kış kullanıma uygun yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates stüdyosu ve sauna bulunduruyor. Ayrıca iç bölgesinde bulunan avlusu ile de sakinlerine diledikleri zaman bireysel dilediklerinde ise komşularıyla sosyalleşerek vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmayı amaçlıyor.

Daire içlerinde konfor ve uyum
Lake kapılar ve lamine kaplamalarla donatılan daireler, sakinlerine ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi ile birlikte sunuluyor.

Proje Bilgisi: Terrace Feri