Terrace Hayat nerede?

Terrace Hayat nerede? Terrace Hayat nasıl gidilir? detaylar haberimizde

Terrace Hayat nerede?

Terrace Hayat nerede? detaylarına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Terrace Hayat projesi İnanlar İnşaat tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Proje 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Projede dairelerin metrekareleri ise 105 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. 

'Terrace' markasıyla hayata geçirilen proje az katlı sıra evler olarak tasarlandı. Proje toplam 90 konuttan meydana geliyor. 2+1 konutlar 105 metrekare çatı ve bahçe dubleksi, 3+1 konutlar 117 metrekare ile 145 metrekare tripleks olarak planlandı. 

Terrace Hayat projesinde en düşük daire fiyatı 495 bin TL olurken, en yüksek konut fiyatının ise 875 bin TL olması bekleniyor. Projede tüm konutlar banka kredisine uygun durumda. Terrace Hayat teslim tarihi olarak 2015 yılı Aralık ayını veriyor. 

Terrace Hayat nerede?
Terrace Hayat projesi İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy Sarıyer'de hayata geçiriliyor. Proje Çayırbaşı tüneline 5 dakika, Sarıyer'e 7 dakika, metroya 10 dakika, Levent'e 15 dakika, Maslak'a 13 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 18 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 27 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

"Terrace Hayat nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Terrace Hayat nerede?

Terrace Hayat nerede?

Terrace Hayat nerede?

Terrace Hayat nerede?

Proje Bilgisi: Terrace Hayat