Terrace Hayat Projesi

İnanlar İnşaat güvencesi ile yükselen Terrace Hayat projesi 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Terrace Hayat Projesi

İnanlar İnşaat güvencesi ile yükselen Terrace Hayat projesi 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 12 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Terrace Hayat projesi satılık daire büyüklükleri 105 ile 145 metrekare arasında değişiyor. Projede 90 adet daire bulunuyor.

Az katlı sıra evler olarak tasarlanan proje İnanlar İnşaat'ın Terrace markası ile hayata geçirdiği projelerden. 2+1 bahçe ve çatı dubleksi ve 3+1 tripleks olarak yükselen Terrace Hayat projesi 90 konuttan oluşuyor. Aralık 2015'te teslim edilmesi beklenen Terrace Hayat projesinin 3. köprü ile yüksek prim getirmesi bekleniyor. 

Terrace Hayat Projesi

Terrace Hayat fiyatlarının ise 495 bin lira ile 875 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Terrace Hayat'tan daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede ödemeler, fiyatlar ve özellikleri ile ilgili detaylar için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy'de yükselen Terrace Hayat projesi sosyal donatılar açısından da oldukça dikkat çekiyor. 3. Köprü'ye yakınlığı ile ilgi gören proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Terrace Hayat projesi adres bilgisi : Kilyos Caddesi VIP Konutları yanı Uskumruköy - Zekeriyaköy - Sarıyer 

Terrace Hayat projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 002 
Web adresi : www.terracehayat.com
E-posta adresi : info@inanlarinsaat.com

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Hayat