Terrace Lotus ön talep topluyor

İnanlar İnşaat'ın Terrace markası ile hayata geçirdiği projelerden en yenisi Terrace Lotus ön talep topluyor

Terrace Lotus ön talep topluyor

İnanlar İnşaat'ın Terrace markası ile hayata geçirdiği projelerden en yenisi Terrace Lotus ön talep topluyor. 2017 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Terrace Lotus projesi ''E-5'in yeni ikonu'' sloganı ile yola çıktı. Torium Alışveriş Merkezi ve Haramidere Sanayi Sitesi'ne komşu konumda yer alan Terrace Lotus Esenyurt'ta hayat buluyor. 

41 katlı tek blokta 149 adet dairenin yer alacağı Terrace Lotus projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Projede bloğun altında 3 katlı bir alışveriş merkezine yer veriliyor. Projenin sosyal olanakları arasında; avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor. 

Terrace Lotus fiyatları 567 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. İnanlar İnşaat'ın Esenyurt bölgesindeki ikinci projesi olan Terrace Lotus ön talep toplamaya devam ediyor. E-5'e sıfır konumu ile dikkat çeken projede 149 yaşam alanı, 44 mağazalı modern çarşı bulunuyor. 

150 metre uzunluğu ile İstanbul'un en yüksek kulelerinden biri olacak Terrace Lotus'ta geniş metrekarelere sahip balkonlu daireler bulunuyor. 3.40 metre tavan yüksekliği ve her odada açılabilir pencere yer alıyor. Projede lansmana özel, kurum bünyesinde 50 ay vade farksız eşit taksit avantajı sunuluyor. 

Avantajlı bir lokasyonda yer alan Terrace Lotus projesi; Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, 3. Havalimanı'na 30 dakika, metrobüse 1 dakika, TEM Otoyolu'na 3 dakika, Marmaray'a 17 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 25 dakika, Mecidiyeköy'e 25 dakika, Taksim'e ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Lotus