Terrace Mix’de özel vade oranlarıyla son fırsatlar

İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta yükselen Terrace Mix'den ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuluyor

Terrace Mix’de özel vade oranlarıyla son fırsatlar

27 Şubat 2014 / emlakwebtv
İstanbul Esenyurt’ ta İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Mix projesinden, ev sahibi olmak isteyenler için büyük avantajlar bir araya geldi. Fiyatlar, peşinatlar, taksitler ve konut kredisi oranlarında sunulan avantajlar, kısa süreli ve stoklarla sınırlı. 99 bin TL’den başlayan fiyatlar, 60 aya yüzde 0,75, 108 aya ise yüzde 0,97 vade oranları ve sadece 1.112 TL’den başlayan taksitlerle Terrace Mix’te kira öder gibi mülk sahibi olmak mümkün.

Terrace Mix’te daireler 149 bin TL’den başlıyor
Terrace Mix’te daireler ise 149 bin TL’den başlıyor. Kampanya ile 10 bin TL peşinatla, 60 aya yüzde 0,75, 108 aya ise yüzde 0,97 benzersiz vade oranları ile ayda sadece 1.675 TL taksit imkanı sunulurken; arzu eden müşterilere, firma bünyesinde özel ödeme planları hazırlanmaktadır. İstanbul’da İnanlar kalitesinde bir yatırım için en iyi fırsatı sunan kampanyadaki fiyatlar KDV dahil olarak sunuluyor.

Terrace Mix’te ki kısa süre için geçerli fırsat, daha ilk günden büyük bir ilgi ile karşılandı. İletişim çalışmalarından olumlu geri dönüş alan İnanlar’ın; Terrace Mix satış ofisinde büyük yoğunluk yaşanıyor.

Terrace Mix’te Ekim 2014’teki teslimatla başlıyor
İstanbul’da yüzde 1 KDV avantajının devam ettiği projelerden olan Terrace Mix’e yurt içi ve yurt dışından yatırımcılar yoğun ilgi göstermektedir. E-5, Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindeki projenin, İstanbul’un önemli ulaşım yollarının yanı sıra önde gelen eğitim, sağlık ve alışveriş merkezleri ile de arasında sadece dakikalar bulunuyor. İnanlar’a özgü kalitesi, Esenyurt’un gösterdiği benzersiz gelişim ve uygun fiyatlarıyla İstanbul’da yatırım için değeri yüksek projelerden olan Terrace Mix, keyifli bir yaşama ve kazandırmaya Ekim 2014’teki teslimatla başlıyor.

Proje Bilgisi: Terrace Mix