Terrace Mix Evleri!

Teslimleri hemen yapılan Terrace Mix Evleri’nde dayalı-döşeli 1+0 daireler 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor

Terrace Mix Evleri!

‘Türkiye’nin En İyi Karma Kullanım Projesi’ seçilen Terrace Mix, İnanlar İnşaat imzasıyla İstanbul Esenyurt’ta yükseliyor. İnşaatı tamamlanan ve daire teslimleri hemen yapılan projede satışlar devam ediyor.

Hem yatırım hem de oturum amacına uygun olarak tasarlanan Terrace Mix Evleri için hazırlanan kampanyaya göre, dayalı-döşeli 1+0 dairelerin fiyatı 150 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

7 blokta toplam 437 adet daire ile 508 adet home ofisten meydana gelen Terrace Mix Evleri’nin toplam inşaat alanı 167 bin 138 metrekare, konut alanı 97 bin 57 metrekare ve ticari alanı ise 4 bin 15 metrekare.

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Terrace Mix Evleri’nin donatıları içerisinde; açık ve kapalı havuzlar, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, fitness ve pilates salonu, cep sineması ve kütüphane mevcut.

Metrobüs durağına ücretsiz ring servisi sunulan Terrace Mix Evleri; E-5 Karayolu’na 500 metre, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Marmaray’a 17 kilometre ve Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi’ne 6 kilometre uzaklıkta.

 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix