Terrace Mix fiyat listesi

İnanlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Terrace Mix fiyat listesi 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Terrace Mix fiyat listesi

Terrace Mix fiyat listesi detayları açıklandı. İnanlar İnşaat projesi olan ve Esenyurt’ta hayata geçirilen Terrace Mix 437 adet daireden meydana geliyor. Terrace Mix projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. Terrace Mix satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

20 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Terrace Mix 7 blok olarak tasarlanıyor. Terrace Miz projesinde 97 bin 57 metrekaresi konut alanına, 4 bin 15 metrekaresi ticari alana, 167 bin 138 metrekaresi inşaat alanına ayrılıyor. Terrace Mix daire sahipleri birçok sosyal donatı imkanlarından faydalanıyor. Bunlar arasında; yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, ankastre beyaz eşya seti, sauna, hamam, süs havuzu, güneşlenme terası, otopark, yürüyüş parkuru, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi ile lobi hizmetleri yer alıyor.

Terrace Mix fiyat listesi
Kasım ayındaki güncellemelere göre Terrace Mix fiyat listesi 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Terrace Mix ödemeleri de bu bağlamda farklılaşabiliyor. Terrace Mix ödeme planı kapsamında yüzde 0.74 vade oranında başlayan fırsatlar bulunuyor.

Terrace Mix fiyat listesi

Terrace Mix nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Terrace Mix Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Esenyurt’a ise gerek E5 üzerinden kendi aracınızla, gerekse metrobüs ya da İETT ile beraber gidebilirsiniz. Terrace Mix projesi Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, metrobüse 1 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Terrace Mix adres bilgileri: Kiler Caddesi No:67 Esenyurt – İstanbul

Terrace Mix iletişim bilgileri
0212 690 09 10

 

 

"Terrace Mix fiyat listesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Terrace Mix fiyat listesi

Terrace Mix fiyat listesi

Terrace Mix fiyat listesi

Terrace Mix fiyat listesi

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix