Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Terrace Mix fiyatlar detaylarını Terrace Mix satış ofisi veriyor

Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar açıklandı. Emlakwebtv.com ekibi olarak Terrace Mix fiyatlar hakkında bilgi vermeden önce, projenin detaylarına bakalım.

İnanlar İnşaat projesi olarak Terrace Mix Esenyurt’ta 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde, 7 blok olarak hayata geçiriliyor. Torium AVM’ye yakın konumda yer alan Terrace Mix projesinde 437 adet konut ile beraber 508 adet home ofis bulunuyor. Terrace Mix projesinde 97 bin 57 metrekaresi konut alanına, 4 bin 15 metrekaresi ticari alana, 167 bin 138 metrekaresi inşaat alanına ayrılıyor.

Terrace Mix 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Hemen teslim edilen Terrace Mix satılık daire büyüklükleri ise 47 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. Terrace Mix VIA Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Terrace Mix satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, güvenlik, masa tenisi, yürüyüş parkuru, sauna, süs havuzu, vitamin bar, lobi, yangın merdiveni, asansör, intercom sistem, merkezi ısıtma sistemi, teras, ısı pay ölçer gibi sistemler sunuluyor. Terrace Mix daireleri ankastre beyaz eşya takımıyla teslim ediliyor.

Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Terrace Mix fiyatlar detaylarını Terrace Mix satış ofisi veriyor.

Terrace Mix ödemeleri

Terrace Mix ödeme planı kapsamında yüzde 0.74 vade oranında başlayan fırsatlar bulunuyor.

Terrace Mix ulaşım

İnanlar İnşaat projesi olan Terrace Mix projesi Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, metrobüse 1 dakika uzaklıkta yer alıyor. Terrace Mix projesine birçok toplu taşıma aracı ile ulaşılabiliyor.

Terrace Mix adres bilgileri: Kiler Caddesi No:67 Esenyurt – İstanbul

Terrace Mix iletişim bilgileri
0212 690 09 10

"Terrace Mix fiyatlar" Başlıklı Haberin Galerisi

Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar

Terrace Mix fiyatlar

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix