Terrace Mix projesinde neler oluyor?

Hemen teslim edilen Terrace Mix projesinde satışlar devam ediyor. En İyi Karma Proje seçilen Terrace Mix projesinde 2 yıl kira garantisi veriliyor. Aynı zamanda projedeki daireler dayalı döşeli bir şekilde teslim ediliyor

Terrace Mix projesinde neler oluyor?

Terrace Mix 7 blokta toplam 437 adet daireden meydana geliyor. 508 adet home ofisin bulunduğu Terrace Mix projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.

Terrace Mix Evleri’nin toplam inşaat alanı 167 bin 138 metrekare, konut alanı 97 bin 57 metrekare ve ticari alanı ise 4 bin 15 metrekare olarak tasarlanıyor.

VIA Mimarlık tarafından tasarlanan Terrace Mix 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Esenyurt’ta yer alan Terrace Mix satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Terrace Mix özellikleri
Terrace Mix özellikleri arasında açık ve kapalı havuzlar, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, fitness ve pilates salonu, cep sineması ve kütüphane yer alıyor.

Terrace Mix fiyatları
Terrace Mix kiralık daire fiyatları 750 TL’den başlıyor. Terrace Mix satılık daire fiyatları ise 139 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor.

Terrace Mix son durum
Hemen teslim edilen Terrace Mix projesinde satışlar devam ediyor. En İyi Karma Proje seçilen Terrace Mix projesinde 2 yıl kira garantisi veriliyor. Aynı zamanda projedeki daireler dayalı döşeli bir şekilde teslim ediliyor.

Terrace Mix nerede? 
Terrace Mix Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. E-5 ve TEM'e yakınlığı ile dikkat çeken proje Torium AVM'ye yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, metrobüse 1 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Terrace Mix adres bilgileri: Kiler Caddesi No: 67 Esenyurt / İstanbul

Terrace Mix iletişim bilgileri
Telefon: 0212 690 09 10

Firma Bilgisi: Inallar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix