Terrace Mix son durum

Terrace Mix son durum detaylarına ve proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Terrace Mix son durum

Terrace Mix son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Terrace Mix toplam 437 adet daireden oluşuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Terrace Mix satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

20 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Terrace Mix İnanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Terrace Mix projesinin satılık daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, masa tenisi, sauna, Türk hamamı gibi ayrıcalıklar bulunuyor. 

Terrace Mix son durum
Terrace Mix’in 1+0 stüdyo dairelerine, şimdi 2 yıl kira garantisi ile dayalı döşeli olarak teslim almak mümkün. Sınırlı bir süre için geçerli olacak kampanya ile Terrace Mix stüdyo daireleri, 2015’te gerçekleşen daire teslimlerinden itibaren tam 2 yıl boyunca kira garantili olarak sunuluyor. Terrace Mix stüdyo dairelerinin malikleri taksitlerini garantili kira gelirleri ile kolayca ödüyor, yatırımlarının karşılığını almaya hemen başlıyor.

Yaşam alanı veya ev-ofis olarak kullanılabilecek toplam 945 konuttan oluşan Terrace Mix’te, 1+0 ve 1+1 dairelerin yanı sıra, aileler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 34 m2’den, 230 m2’ye değişen zengin çeşitlilikteki daire tipleri ile Terrace Mix’te her yaşama ve her beklentiye uygun bir yaşam alanı bulunuyor.

Terrace Mix nerede?
Terrace Mix Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. E-5 ve TEM'e yakınlığı ile dikkat çeken proje Torium AVM'ye yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, metrobüse 1 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Terrace Mix iletişim bilgileri
Telefon : 444 2 002

Proje Bilgisi: Terrace Mix