Terrace Mix, yaşam ve yatırımın tek adresi

Terrace Mix uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla İstanbul’da kazançlı bir gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin tercihi

Terrace Mix, yaşam ve yatırımın tek adresi

04 Aralık 2013 / emlakwebtv
Terrace Mix’in eğitim ve sağlık kurumlarına, AVM’lere yakın konumu, seçkin mekanlar ve kültür-sanat merkezlerine yakınlığıyla tüm yaşamsal beklentilerinizi kolayca karşılayabilecek, yaşamınıza keyif katacaksınız.

Yaşamınızda her ihtiyacınıza çok yakınsınız
İ.Ü. Avcılar Kampüsü, Okyanus Koleji, Aydın Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi ve Bahçeşehir Koleji ile arasında sadece dakikalar var. İlkokuldan üniversiteye her seviyeden öğrenci için kaliteli eğitim seçenekleri.

İstanbul’da her yere yakınsınız
Terrace Mix Metro ve Metrobüs durakları yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı sadece 15 dakika uzaklıkta. Mecidiyeköy’e 27 dk , TEM ve E-5 bağlantı noktasına 2 dk mesafede bulunan proje; kara, deniz ve hava ulaşım imkanları ile tüm İstanbul’a kolayca ulaşım imkanı sunuyor.

İstanbul’un son 1+0 daireleri
Maksimum İstanbul deneyimi yaşatan Terrace Mix, şehrin son 1+0 daireleri ile de dikkat çekiyor. Butik bir yaşam alanı olmasının yanı sıra kolayca kiralanabilen bir yatırım olan 1+0 ve 1+1 daire tipleri, tüm İstanbul’da hızla tükenirken Terrace Mix’te fırsatlar hala devam ediyor.

Uluslararası ödüllü Terrace Mix dünya standartlarında
Bu yıl, Avrupa’nın en saygın ödüllerinden International Property Awards’da “Türkiye’nin En İyi Karma Projesi” ödülüne layık görülen proje, dünya standartlarında kalitesi, 12 ay boyunca tatil gibi yaşam sunan ayrıcalıkları ve hızla değerlenen lokasyonu ile keyifli yaşam ve kazançlı yatırımın ideal karışımı. Ev sahibi olmayı yeniden düşünmenin şimdi tam zamanı.

Terrace Mix hakkında detaylı bilgi için: www.terracemix.com

Proje Bilgisi: Terrace Mix